Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit kérjek szülina...

Szerintetek mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

Sminkelni nem szeretek,tortát egész eddig kaptam szinte minden évben tehát azt sem szeretnék,a focit szeretem,játékból max olyan ami nagyobbaknak is való(ha tudtok olyat leirhatjátok😄),én a bubblegum slimera gondoltam de azt irják hogy olyan lesz 1 hét után mint a viz dehat az sem kell😂😄😅,körömlakkjaim vannak,12/L,

Telom is van tehát az sem kell😂😂.....

Ha tudtok valamit irjátok le😁❤❤😄

És értelmesek légyszi😊😙



2017. júl. 30. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyv, ruha stb...
2017. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolos cuccok, festos cuccok, " felnott" kifesto, mobilhoz tok, konyv, magazinok amik erdekelnek , sulikezdesre uj taska vagy tolltarto, valamilyen szebb boritasu naplo ( irhatsz bele sznaptol sznapig), ekszer, nagy edessegcsomag, parfum, szobadba vmi kiegeszito pl parna, kislampa, kepkeret, konyvtamaszto, telohoz fules, stb,
2017. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ágyneműhuzat a kedvenc filmed szereplőivel, komolyabb társasjáték,(Rizikó, Catan telepesei stb) Aquaworld belépő, egyéb élmény(nem tudom mit szeretsz, pl tereplovaglás, Budapest eye,) belépő ausztriában a Family park vidámparkba(kuponos oldalakon buszos utazással már olyan 8 ezerből megvan fejenként és örök élmény)
2017. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami kuponos oldalrol egy "elmeny ajandekot"
2017. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy mi kell, akkor kérj pénzt. Abból meg később megveszed azt, ami tetszik neked.

Az elhamarkodott döntések soha sem jók, én mondom neked :D

2017. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek😄😄😄

Igen tudom hogy az elhamarkodott dontesek nem jok..😅

2017. júl. 31. 12:46
 7/8 anonim válasza:
Nyelvtankönyv meg valami egomentesítő.
2017. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dik nyar van nem?xD
2017. aug. 2. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!