Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen tortát csináljak...

Milyen tortát csináljak apukámnak a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Van egy kis cukra, ezért cukormentesre gondoltam, vagy xilitesre. Liszt inkább teljeskiőrlésűt szeretnék fehérhelyett-de végülis a cukron van a hangsúly. Szereti a Duna kavicsot (lehet még kapni egyáltalán?)-csak sajnos az is cukor. Cukra többnyire 10alatt van, ingadozó, de neki az magas.

Nem vagyok nagy cukráz, csak egy egyszerű tortát szeretnék csinálni.

Tudom a google jó barátom, de így kicsit nehezn tudom beírni a googleba



2017. aug. 20. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen ízeket szeret? Tortát bármilyet készíthetsz, ami csak megtetszik, díszítésnek használhatod a Dunakavicsot. :) Nem akkora mennyiség lesz az, amitől beteg lenne, hiszen egy-egy szeletre csak néhány szem jut.

Pl. ha körberakod a torta szélét, vagy kirakod belőle a számot, hány éves lesz... ilyesmi. :)

Torta pedig bármilyen lehet, aminek máz/krém van a tetején, hogy bele tudd rakni a cukorkát, lényegében. :)

2017. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van néhány recept, bár úgy látom, a legtöbb gyümölcsös, kérdés, azt szereti-e.

Egyébként, ha megtetszik egy recept, szinte az összes elkészíthető cukormentesen, a legtöbb édesítőszeren fel van tüntetve, hogy milyen arányban helyettesíti a rendes cukrot.

Arra figyelj még, hogy olyan édesítőt válassz, ami bírja a sütést, nincs ráírva, hogy pl. 150 fokig használható.


Egyébként, ha nem vagy nagy konyhatündér, akkor sütés helyett válassz valami hideg tortát, pl. aminek kekszes az alapja, az általában ilyen. Zabkeksszel még a diétába is belefér. :)

2017. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, erre pont a link maradt le. :D

[link]

2017. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szinte minden gyumolcsot szeret, sutiket is szivesen eszik csak mar egyikbol sem mer sokat, a cukra miatt. Meg tudnam oldani vmi massal a "rendes"cukor helyett, de ugy biztos mas az ize, es mar tapasztaltam, hogy a sutes is mas. Szoktam es szeretek is sutni, nagy diszitest meg nem csinaltam, vmi kis egyszeru krem/mazra gondoltam, azzal tudok boldogulni.

Koszonom a valaszokat es a linket, mihamarabb megnezem :)

2017. aug. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!