Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó barátnőm...

Szerintetek ez jó barátnőm 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

egy csokor rózsa, a kedvenc süteményéből egy torta, 3 telefontok (imádja a tokokat), elviszem Tropicariumba (régóta mondja h nagyon szeretne egyszer elmenni)

kellene még valami tárgy, valami kézzel fogható de nem tudom mi ha valakinek van valami ötlete írjon bátran



2017. aug. 30. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá. Pl. plüssfigura, karkötő, nyaklánc, óra, táska. Te ismered jobban:)
2017. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A pénz nem annyira lényeges mert van miből, a plüssfigura az jó is csak találnom kéne valami aranyosat
2017. aug. 30. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most rágoogliztam neked az óriás plüssfigurára és az első linken lévő webshopban láttam egy óriás rózsaszín plüssóvszert, szivecskével az oldalán. Jesszus! :-O

Szerintem egy óriás puha plüssmackót vegyél. Első voltam.

2017. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem játékboltban keresd. Ott valószínűleg lesz.
2017. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jólvan, köszi szépen
2017. aug. 30. 19:59
 6/12 anonim válasza:
Ennyit képes vagy elkölteni rá? Szeret ilyeneket egyáltalán? Én seggberúgnám az illetőt akitől ilyeneket kapnék. Ha valami személyeset és olcsót (az olcsó alatt 5000ft érték alattot értem) venne nekem akkor nagyon örülnék neki (mondjuk egy könyv, kedvenc bandámmal ellátott póló, ilyesmik).
2017. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

vidd el egy jó helyre vacsizni is..

ja és ha van miből költeni akkor vehetnél egy szép karkötöt is.. (az már kézzel fogható..)

2017. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jó ötlet:) de nem fog a lány zavarba jönni? Én biztos abban lennék, ha valaki ennyit költene rám, pedig mi sem élünk rosszul.

Egyébként pl.csinálhatsz neki egy fotóalbumot a ti képeitekkel. Illetve még egy ötlet, ami szerintem bombasztikus és abszolút személyes:csinálj neki cetliket és írj mindegyikre egy-egy idézetet, ami illik rá vagy pl.tőle egy aranyköpést, közöttetek lezajlott vicces párbeszédeket stb. És ezt add át mondjuk egy szép díszdobozban:)

2017. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ezek nagyon jók :3 sokat megfogadok és kombinálok <3
2017. aug. 31. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a virag es a torta alap, de a 3 telefontok kisse tulzas. valassz 1 tokot. a tropicarium ( meg minden mas kozos program is jo otlet). en az orias plusst hanyagolnam, szerintem baromi felesleges, csak ugy , mint a kozos kepekbol osszeallitott album... mintha neki nem lennenek meg a kepek :D ha mar kepet is akarsz adni, akkor valassz ki 1 dbot es keretbe add at neki.
2017. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!