Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Ajándék ötletek?

Jövőhét szombaton lesz a páromnak (férfi) a szülinapja, 22 éves lesz, és felmegyünk majd Pestre bulizni egy napra, viszont nem tudom mit vegyek neki és/vagy mivel lepjem meg. Tippek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, ötlet, tipp, meglepetés, születésnap, pár

09-13 18:37  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Nem mindegy, milyen értékűre gondolsz. Lehet egy autómodell vagy akár befizethetsz neki 2 körre a Hungaroringen.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 09-13 19:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Max ilyen 1500 forint értékben.

# 2/2Időpont 09-14 08:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajándék ötletek 34 éves nőnek?
Nemrég jöttem össze a pasimmal és semmi ötletem nincs mit vegyek a szülinapjára ami pár hét múlva lesz. Nem sportol.20 éves. ötletek?
Lányoknak 16. születésnapi ajándék ötletek?
Apámnak közeledik a szülinapja és mivel nincs pénzem ajándékot venni gondoltam csinálok neki vmi személyeset. Ötletek? Pl:vers
Hasznos ajándék ötletek?!
Haveromnak most lesz 15-ik szülinapja, ajándék ötletek?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu