Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 13. születésnapomra milyen...

13. születésnapomra milyen telefont kérjek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mennyi a keret rá? Én valami kis olcsót kérnék.
2017. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Iphone X
2017. szept. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyat kérsz, amilyet akarsz és szeretnél a tiednek tudni.

Szüleid pedig olyat vesznek, amilyet jónak látnak és anyagilag megengedhetik maguknak, figyelembevéve nevelési elveiket.

2017. szept. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen? CAT B30 "butatelefon". Hagyományos nyomógombos, telefonálásra jó, van rajta fényképező, ütheted vághatod, bármit kibír, és 20-30 ezer forint. 13 évesen nemnagyon kell jobb, esélyes, hogy elhagyod, és nem egy 150-200 ezres telót hagytál el akkor. Ha okosteló, akkor CAT S30, az okosteló, nincs akkora tudása, mint egy Samsung/Huawei/iPhone cuccnak, de most, hogy kijött az új széria, ezek a régebbiek már 50-60 ezer Ft körül vannak, és szintúgy, mindent kibír, de azt, ha elejted és átmegy rajta a busz, azt tutira kibírja párszor. Arra kicsi az esély, hogy elhagyd, mert "nem veszik el a zsebben", tutira észre veszed ha nincs nálad :)
2017. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen keretek között lehet mozogni árban, meg hogy mit tartasz fontosnak egy telefonban.

Ha sose használod, mindent számítógépen csinálsz, akkor kb mindegy amíg nem nagymama telefon szerintem. Ha például fotózni szeretsz, akkor olyat válassz, amilyennek a kamerája jó. Ha pedig játszani szoktál sokat, akkor olyat válassz, amilyen bírja a folyamatos használatot és a gyűrődést.

Olyan telefont ne válassz szerintem, ami divat, mert az úgyis gyorsan kimegy a divatból.

Az se mindegy persze, hogy ha van jelenleg telefonod, akkor milyen telefon az. Mivel nem tudom, hogy milyen készülékkel rendelkezel, így vaktába próbálok lőni egyet, hátha nem pont azt fogom ki, amivel rendelkezel.

Egy "régebbi" iPhone-al jól járnál szerintem, mert lehet olyan árban találni, ami nem vészes és ennél a típusnál később lesz elavult a telefon. Kamerája jó, folyamatos használatot is jól bírja. Operációs rendszerrel lehet maximum gond, de azt gyorsan megszokod majd, ha eddig androidos telefonod volt.

2017. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez a baj veletek, mostani generációval... az én korosztálxom is bele tartozik nagyrészt.

Nincs hobbitok, ami serkenti a kreativításotokat is...


Ám mielőtt kérsz tudnod kell szüleid anyagi keretét s ha kapsz is telót becsüld meg, ne úgy mint a legtöbb gyerek.


Mindegy milyen telefon, mivel mindegyikkel lehet telefonálni s manapság mindegyiken van net funkció, kamera, amiket álltalába használ az ember. Mostani telók rengeteg olyn dologra képesek, amiket az emberek ki se használnak!

A telefon tudásának alig pár%-t használja a hétköznapi ember, szval ezért nem érdemes sokat filózni.


Legyen olyan ami kézre áll, tetszik pl a színe, kialakítása.


Kb 2 éve szereztem ismerőstől használtan a nokia telóm egyetlen szépség hibával(fekete részen az üvegbe egy repedés csík), de mai napig működik a 8ezerért szerzett lumia xD. A poén, hogy rengeteg képem van rajta, amit rendesen betölt, de ha gépen nyitom meg várnom kell nem keveset :'D


Nekem bőven megérte 8ezerért, nincs gondom vele, működik rendesen s amire használom arra megfelel nekem.

Úgyse ezen dolgozok grafikai programokkal s rajzpaddal.


Vannak telefonok, amik áraiból olyan gépet tudok összerakatni párommal új alkatrészekből, hogy elvérzik egy gammer szíve. (s 200ezret se haladja meg)

A számítógépek is érdekes téma. Boltokban összerakottak nem hogy szutykok sokszor s többet kérnek el értük, aminek árából sokkal jobbat lehet összerakatni.

Laptopok, csak a hordhatóságot fizeti meg az ember s nem hosszú életűek.


Visszatérve témához:

Olyat válassz, ami belefér a keretbe és az izlésednek is megfelel kb.

2017. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Lenovo Vibe S1 Lite nagyon jó kis telefon. Kb. 60.000 ft.
2017. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akai 1880
2017. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 dilokeksz válasza:
44%
POphone-t
2017. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
iPhone 8, ha kicsi a kezed akk SE.
2017. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!