Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adhatnék a...

Milyen ajándékot adhatnék a páromnak, amivel egyben egy felejthetetlen élményt okozhatok? 19/L

Figyelt kérdés

Már huzamosabb ideje együtt vagyunk, túlvagyunk sok-sok ajándékozáson, de azok mind ilyen kis polcra-valók voltak meg ezek a sablonok (maci, bögre, karkötő stb.)

Most valami olyasmit szeretnék ajándékozni neki amit nem csak ki tud tenni a polcára, hanem át is élheti és emlék marad neki. Persze nincs keresetem és a zsebpénzemnek is van vége. Nem ejtőernyőzésre gondoltam meg ilyen gazdag élményekre. Először a színház fordult meg a fejemben, de aztán mikor kérdezgettem (persze óvatosan) valahogy úgy jött le, hogy idén már túl sokszor volt az osztályával és nem igazán húzza a dolog. Mit tudnátok ajánlani? Számítanom kell a hideg, esetleg esős időre is.



2017. szept. 20. 19:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a csodás tippet! Esetleg valami kevésbé kínos ötlet?
2017. szept. 20. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:

4dx mozi? én a páromat szülinapja alkalmából oda vittem. Hihetetlenül oda volt érte. :D

Ha írsz keretet, és hogy merre laksz (megye is elég) akkor segítek ötletelni.

2017. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Győr környékiek vagyunk, a 4dx-et kipróbáltuk mar, mi is imádtuk, de valami uj es izgalmas kene.
2017. szept. 21. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hétvegere esik legyetek egész nap egyutt es csinaljatok romantikus programot pl oszebujva filmnezes stb..
2017. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is Győr környékiek vagyunk. (4dx-es válaszoló)

És mit szólnál Bécsben a práterhez?

(Győrből vonattal 7-14€/fő, vissza megegyszer ennyi, de mindenképpen Győrben vedd meg.) 7*4=28 28*305=8504..

2017. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8540*
2017. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Add oda magad. Ha ötletes vagy akkor emlékezetes marad.
2018. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!