Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tanácstalan vagyok kisfiam 1....

Tanácstalan vagyok kisfiam 1. születésnapi ajándékával kapcsolatban. Ti mit vettetek gyermeketek első születésnapjára?

Figyelt kérdés
Meg van már mindene amit szerettem volna venni neki a születésnapjára. Keresztannyai/mamái/ és tőlünk már megkapta. Van járás segítőnk, bár azóta már egyedül megy:D , triciglink, játékok , ruhák .

2017. szept. 22. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg van mindene, akkor miért is költenél olyasmire, ami jelenleg nem fontos?

Vegyél neki egy labdát, vagy hasonlót kis apró játékot, pár nap, pár hét után úgyis másikat akar. Veszel neki egy számmal nagyobb méretű ruhát, tipegőt, pár hét után úgyis kinövi a jelenlegit.

2017. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nos, ez mondjuk teljesen igaz,20-21-es a mérete, vettünk neki egy 22-es Villám meqvin-es cipőt , meg pár 1-el nagyobb számú ruhát télire. Csak valami készségfejlesztö játékot is vennék, de a Tescóban nem találtam semmit amiről azt mondhattam volna "igen, megtaláltam ez tökéletes lesz" .
2017. szept. 22. 15:13
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Készség fejlesztőt 1 éves gyereknek?

Add a kezébe a kanalat, és gyakoroljon azzal! :)))

2017. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:DD!! Olvasgattam itt ,azért gondoltam ,láttam beszélték a készségfejelsztőket, igaz 1,5évesen tudják csak használni. Viszont előre meg nem akarok venni semmit amit majd csak később tud majd használni.
2017. szept. 22. 15:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A járássegítő is felesleges volt, ahogy a legtöbb készségfejlesztőnek hirdetett vacak is. Adj a kezébe kanala, tejfölös dobozokat, bízd rá, hogy mivel szeretne játszani. Beszédfejlesztőre csak akkor van szükség, ha 3 évesen sem beszél, vagy dadog. Addig elég, ha értelmesen beszéltek hozzá.
2017. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki tortát. Ha mindene megvan, talán nem fog megharagudni rád sokáig, ha nem adsz neki semmi mást. Jó ég, anya vagy, értsd meg, hogy nem a búgócsigától lesz boldog gyermekkora, hanem attól, ha foglalkozol vele. Ilyenen agyalsz, hogy mit vegyél neki az első szülinapjára, amit fel sem fog egyébként?
2017. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Anyám borogass! Minek ajándék egy 1 éves gyereknek? Fel sem fogja, mi az, hogy születésnap.
2017. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
egy torta meg egy kis összejövetel esetleg aztán annyi.
2017. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Minek még venni valamit, ha már mindenkitől kapott ajándékot és úgyis meg van mindene?

Legyetek együtt, játszatok a meglévő játékokkal. Csinálj egy tortát. Csináljatok képeket, amiket majd x év múlva visszanézhet.

2017. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom,hogy nem fog rá emlékezni és nem az ajándékok a lényegek az egészben. Csak kiváncsi voltam más anyák mit gondolnak /vagy mit vettek 1 éves gyereküknek.

Torta is és össze jövetel is lesz a szűk családnak. :)

2017. szept. 22. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!