Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátomnak lesz a 20. Születés...

Barátomnak lesz a 20. Születésnapja. Ti minek örülnétek? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nekem eszembejutott pár ötlet de nem tudom hogy jó e.

Az egyik az egy vonatos kulcstartó mert szereti a vonatokat. Mellé egy tábla csoki. És még valami kéne de nem tudom hogy mit lehetne.

Azt még tudni kell hogy 3 hónap és 3 hete vagyunk eggyütt. Én komoly kapcsolatnak érzem. És én 16 éves vagyok.



2017. szept. 25. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Komoly kapcsolat😂😂😂😂😂😂😂😂Na mindegy ... En annak orulnek ha bonyallal lesz*pnal 😂
2017. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudod még vannak komoly emberek akik nem futó kapcsolatot akarnak. És ha netán máshogy alakulna ahogy gondolom legalább a lelkiismeretem tiszta marad hogy én mindent megpróbálok egy jó és komoly kapcsolat érdekében kedves válaszoló.
2017. szept. 25. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
csinaljatok egyutt valamit plmozi filmezes otthon vagy sus neki valamit amit tudod h szeret
2017. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyar nyelv és helyesírási gyűjtemény?
2017. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Könyörgöm nehéz lenne normális válaszokat adni úgy őszintén?
2017. szept. 27. 18:40
 6/6 anonim válasza:
Mit vettél neki?
2017. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!