Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?...

Mit kérjek szülinapomra? Többi lent,

Figyelt kérdés
Na szóval 13 éves lány vagyok, és most Szombaton leszek 14. Fogalmam sincs mit kérjek. Mindenem meg van, szüleim elváltak. Anya sokszor kerdezte mit kerek én azt mondtam hogy semmit, vagy nem tudom. Ez a válasz viszont nem felelt meg neki. Apa is kerdezte. Van mindenem, szo szerint. Apa milliomos. Tavaly szülinapomra kaptam tőle egy iPhone7-est vagy egy HP gépem, Rengeeg könyvem, xBox, Tv, egy nagyon szép szobám. Szüleim mindig a legjobbat szeretnek nekem ezért nagyon sok ruhám van. És valószínűleg ruhát fogok kapni a féltestvéreimtol is valószínűleg. Karácsonyra apától egy iWatch-ot kaptam. És viszonylag jó tanuló vagyok. Jó vagyok kézműves dolgokban. Nyáron sok ilyet csináltam, viszont most nincs idom ilyen dolgokra.

#14 éves #milliomos #Szulinap Születésnap
2017. szept. 27. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

mondd azt, hogy szeretnél boldoggá tenni egy vadidegent az interneten, küldjön neki apád sok pénzt.

(nevet és postai címet majd privátban)

2017. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
65%
Cserélj egy hétre egy nálad sokkal szegényebb gyerekkel. Hidd el életreszóló tapasztalatokat fogsz szerezni. ;)
2017. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Kösz az ötletet 😂 Majd elmondom neki.
2017. szept. 27. 18:55
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Wow, de irigyek az előző válaszolók, mintha tehetnél róla, hogy mindent meg akarnak neked adni.


Egyébként ha mindened meg van, akkor gazdagodj élményekben. Kérd azt, hogy menjetek állatkertbe, cirkuszba, színházba, moziba, bowlingozni, lőttére (férfi vagyok, bocsi :D ), lovagolni, akárhova. A tárgyaknál csak az emlékek jobbak. :)

2017. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2. Hát ez magánügy, de hidd el, ez nem volt mindig így.
2017. szept. 27. 18:55
 6/16 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm szépen a válaszodat! Szívesen kipróbálnám amúgy a lőteret egyszer 😂😅
2017. szept. 27. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
A 2.-ik válaszolónak nem is rossz az ötlete, én annyi különbséggel csinálnám,hogy néhány szegényebb osztálytársamat megvendégelném egy kis vacsorával,tehát nem kapsz,hanem adsz.
2017. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
86%
én piszkosul örülnék neki ha rám is így költenének (nem vagyunk gazdagok, de azért van pénzünk és tehetősek vagyunk, csak a szüleim más dolgokat tartanak fontosnak mint én) na szóval magamból kiindulva én vagy új telefont kérnék (már régóta nyűvöm szegényt), de mivel neked ez megvan én utazást kérnék. speciel én már 2-3 éve minden szülinapomra külföldi utazást kapok. eddig anyuékkal, mostmár majdhogynem egyedül (18 vagyok). mivel te még kicsi vagy így mond azt h anyukáddal szeretnél kettesben utazni vagy apuddal. az utazás a világ legjobb dolga hidd el nekem. és megtehetitek.
2017. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan 10 éves gyereket, aki azt kérte mindenkitől, akitől ajándékot kapott volna szülinapjára, hogy vegyenek egy zsák kutyatápot, vagy cicakaját, és vigyék ki az itteni menhelyre. Ő maga nem kért semmit.

Nagy meghatódás volt a menhelyen.

2017. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8. Ég nagyon jó ötlet, szeretek utazni. Neked eddig melyik volt a legjobb? 😍
2017. szept. 27. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!