Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Középkorú hölgyek, milyen az...

Középkorú hölgyek, milyen az ízlésük?

Figyelt kérdés

Kedden lesz anyám 50. születésnapja. Mit vegyek neki?


18F



2017. okt. 1. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Fontos tudni, hogy minden ötvenéves nőnek tökéletesen ugyanolyan az ízlése.


JA NEM.

2017. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Csak ismered anyudat? Te tudod mit szeret mit nem.

Az én anyum 48 éves, és tudom mit szeret, tudom mi a hobbija, tudom milyen dolgokra vágyik..Mi hiába adunk tippeket ha ő ezeknek nem örülne.

2017. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
61%
Nehez kitalalni egy olyan valakinek ajandekot, akirol semmit nem tudunk. Az ido is keves keddig. Hobbija? Ismeretlenul: tenisz tanfolyam, joga tanfolyam, valamilyen havi lap elofizetes, fozotanfolyam, nyelvtanfolyam. Ha nem keresel meg, en el nem varnek semmit ami penzbe kerul, viszont akarmitol meghatodnek, amit a gyerekemtol kapnek. Pl. reggeli agyba, pezsgovel, Ennek orulnek igazan... Szal irj tobbet, hatha tudok segiteni...
2017. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Oké, hogy még fiatal vagy, de feltűnhetett volna, hogy az ember ízlését nem a kora határozza meg. A neme sem, de még az sem, hogy van egy 18 éves fia.

SEMMIT nem lehet mondani erre, max. tippelgetni nagy merészen. Majdnem pontosan olyan ez, hogy valakinek, mindennemű infó nélkül mit vegyél. Emberfüggő, nem kicsit.

2017. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
10%
A szulinapi tortan legyen pl. 27 (az 50 helyett) :) annak biztosan fog orulni :D
2017. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem... Anyám ízlése nagyon szerteágazó sok szempontból, zeneileg is, gasztronómiailag is, különböző művészetek tekintetében. Sportolni nem sportol. Elfoglalt. Egyetlen hobbija, amit azért viszonylag magas szinten űz az a kézműveskedés (dobozok, asztali/fali díszek, szalvétatartók faragása, festése). Amúgy nagyon visszafogodt ember. Pont azért nincs ötletem, mert visszafogott.
2017. okt. 1. 00:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Árkategóriát sem írtál. Azért az is számít. Ha ezer forintod van, virágot vagy csokit ajánlanék, ha szereti a csokit, nem fogyózik...etc. Ha 1 milliárdod, szuper tengerparti nyaralót. A kettő között nekem már nehezebb. Wellness hétvége, utazás? Az sokaknak jó, csak biztos legyél benne, hogy neki tetszik. De lehet, hogy egy különleges fikusz vagy óra lenne az ideális vagy egy különleges antik baba, mert babákat gyűjt s van már neki 259, de sosem árt még egy. Semmit nem tudhatunk. Te ismered.
2017. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Közben jöttek infók. Akkor talán koncertekre bérlet vagy valami? Nagyon-nagyon flancos szakácskönyv (mert egy sima azért túl apró ajándék)? Művészeti album?
2017. okt. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az előbb túl kis értékűeket írtam, de lehet, hogy nálatok nem szokás nagy összeget költeni s ily fiatalon nincs is sok pénzed (illetve nem az ár miatt örülünk valakinek, de mégis, anya és kerek szülinap... tuti van, aki többet vár).... Még mindig kevés az infó.
2017. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki pralinét/ csokit
2017. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!