Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek az anyukám szülinap...

Bobi69 kérdése:

Mit vegyek az anyukám szülinapjára?

Figyelt kérdés

Vírág meg ilyenek nem jó, semmire sem tudná használni. Bizsúja már rengetek van. Már usb plazma öngyujtoja is :)

Kicsit ilyen fengshuis vagy mi, szóval zavarja pl, hogy az én szóbámra esik az egészség terület :D

Max 5-6k-t akarok tölteni, de ha van valami szuper ötlet akkor többet is.

Köszönöm meg ilyenek :)


2017. okt. 15. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél neki valami fucksui-s könyvet.
2017. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Táska? :)
2017. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én az anyukámnak egy bögrét csináltattam egy képpel rajta a gyermekeivel (4 gyermeke van, azaz van 3 testvérem)

A lényeg az hogy sírt örömében...úgyhogy akármit is adsz neki,akár egy kis apróságot is, úgyse azt fogja nézni, hanem hogy gondoltál rá és meglepted őt.

2017. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ismerem annyira az anyukám izlését, hogy táskát vegyek neki :D

Az utolso egy jó ötlet, csak nem tudom mit tegyek rá, esetleg a macskánkról (9kg) csináljak egy modell képet? :P

2017. okt. 15. 12:07
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszi mindenkinek :)
2017. okt. 15. 12:07
 6/6 mi a fene ***** válasza:
Ha szokott kézimunkázni, pl, kötni, akkor fonalat, vagy gobleint, esetleg egy szép asztalterítőt.
2017. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!