Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi kerüljön az ajándékkosárba?

Mi kerüljön az ajándékkosárba?

Figyelt kérdés

A szülinapos 50 éves nő (barátom anyukája). Nagyon nehéz, mert amire szüksége van, mindig megveszi magának. Arra gondoltam, hogy egy normális kosár lenne az alapja, ami magában is használható dekorációként, és abba raknánk pár dolgot még. Miket tehetnénk bele?

(Hobbija kimondottan nincsen)


2017. okt. 18. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen nem túl magas alkoholtartalmú ital (pl.: krémlikőr, pezsgő); édesség; gyümölcs; tisztálkodó szerek (pl.: tusfürdő); valamilyen különleges tea vagy csak legyen finom; vagy ugyanilyen kávé; illatgyertya.

Láttam már olyan ajándékkosarat is amiben kisüveges lekvárok, méz meg ilyenek voltak.

2017. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aszalt gyümölcsök

Magok, pl. csokiba mártott mandula, kesudió

Bonbon, különlegesebb desszertek, jobb fajta táblás csoki

Minőségi tea/kávé, amit szeret

Jobb fajta pezsgő/bor/likőr, attól függ, hogy mit szeret

Lehet valami tematikát is kitalálni. Én pl. láttam már olyan csomagot, amibe mindenből olyat válogattak, aminek arany a csomagolása.

2017. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc drágább bonbon/csoki, jó minőségű (kávéházi) tea vagy kávé, ha szereti illatgyertya, ha szeret színházba vagy moziba járni akkor egy páros utalvány, ha tudsz sütni, akkor díszdobozos saját készítésű sütemény
2017. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam egy ilyen tematikus ajándék csomagot.

Mivel nagyon szeretem a kókuszt, mindennek ami benne volt, valami köze volt a kókuszhoz. Nagyon tetszett :)

Volt benne : likőr, csoki,süti, illatgyertya, illóolaj párologtatóval, testápoló, tusfürdő, kókuszreszelék, kókuszpehely, kókuszföld, de kókuszrostból készült még a kosár amibe csomagolták.

2017. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jo konyv, gyertyak, cserepes virag, illoolajok, kozmetikai utalvany.
2017. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A likőr meg/vagy pezsgő jó ötlet! Ha bonbont vagy csokit kap, azt általában nekünk adja, mert annyira nem szereti, azért vagyok kicsit bajban..

Köszi mindenkinek :)

2017. okt. 19. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!