Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csinalnatok a 19. születés...

Mit csinalnatok a 19. születésnapotokon? Tanács?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kulfoldon tanulok, élek és -tök egyedul vagyok. Se tesó, se szülők. Mar a 18.születésnapomat is egyedul töltöttem mindenféle ünneplés nélkül. November középen lesz a szulinapom. Tudnátok ötleteket, vagy vmit adni?

Előre is köszi!



2017. okt. 24. 07:15
 1/3 anonim válasza:
attól függ hogy hol élsz. ha pl nagyobb város Angliában, Olaszországban, olyan helyeken ahol az emberek barátkozósak, akkor igazából elmennék a helyedben bármelyik bárba, pubba, kicsit iszogatva (ha gátlásos vagy akkor sokat segít feloldódni) barátkoznék helyiekkel. barátokat szereznék röviden. ha valami skandináv országról van szó ahol zárkózottak az emberek akkor koncert, mozi, bowling, de bár ott is biztos akad ;) remélem segítettem
2017. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, koszonom a tanacsokat. Segítettel. Németországban lakom, Heidelberg kornyeke. Vannak barataim, de azok kozul senki nem szeret igy elmenni, iszogatni. De a mozi nagyon jo otlet volt. Koszi
2017. okt. 25. 06:43
 3/3 anonim válasza:
Orulok ha tudtam segiteni! 😁
2017. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!