Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Mit csinalnatok a 19. születésnapotokon? Tanács?

Az a helyzet, hogy kulfoldon tanulok, élek és -tök egyedul vagyok. Se tesó, se szülők. Mar a 18.születésnapomat is egyedul töltöttem mindenféle ünneplés nélkül. November középen lesz a szulinapom. Tudnátok ötleteket, vagy vmit adni?

Előre is köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyedül, külföld, ötlet, tanács, születésnap

2017. okt. 24. 07:15  Privát üzenet  

A válaszok
attól függ hogy hol élsz. ha pl nagyobb város Angliában, Olaszországban, olyan helyeken ahol az emberek barátkozósak, akkor igazából elmennék a helyedben bármelyik bárba, pubba, kicsit iszogatva (ha gátlásos vagy akkor sokat segít feloldódni) barátkoznék helyiekkel. barátokat szereznék röviden. ha valami skandináv országról van szó ahol zárkózottak az emberek akkor koncert, mozi, bowling, de bár ott is biztos akad ;) remélem segítettem

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. okt. 24. 17:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia, koszonom a tanacsokat. Segítettel. Németországban lakom, Heidelberg kornyeke. Vannak barataim, de azok kozul senki nem szeret igy elmenni, iszogatni. De a mozi nagyon jo otlet volt. Koszi

# 2/3Időpont 2017. okt. 25. 06:43 Privát üzenet
Orulok ha tudtam segiteni! 😁

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. okt. 25. 20:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit csináltatok 30. születésnapotokon (mégis csak egyszer van ilyen)?
Nektek nem szokott furcsa érzésetek lenni a születésnapotokon? Nincs elegetek a jópofizásból meg az álszent kedveskedésből?
Minek örülnétek a születésnapotokon? (18 éves fiuk)
Mit csinálnátok a születésnapotokon otthon egyedül, hogy mégsem egy átlagos unalmas nap legyen?
Király születésnapi bulit akarok, ti mit csinálnátok?
Ti mit csinálnátok a 21. születésnapotokon? ötleteket!

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!