Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a hugomnak?

Mit vegyek a hugomnak?

Figyelt kérdés
A hugom most lesz 11 eves es nem tudom hogy mit vegyek neki. Azt mondta hogy legyen meglepetes. Szeret rajzolni szereti a csajos dolgokat szereti az allatokat egy kicsit szeret olvasni is. Tenyleg fogalmam sincs hogy mit vegyek neki.Segitsetek lecci ajandek otletekkel. Koszonom.
2017. nov. 8. 20:40
 1/8 anonim válasza:

Nezd meg miket szeretnolvasni es vegyel meg egy konyvet attol az írotol. Vagy ha van olyan film ami megvan konyv valtozatban, vagy hasonlo temaju az is jo.

Ertem?


Nem is ertem miert szoktam valaszolni ezen az oldalon, olyan fura es megmagyarazhatatlan. Talan mert jo mas gondjaiba beleolvasni, kicsit elterel a sajat gondoktol. A tied eleg nevetseges :D

2017. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeret annyira olvasni azert kerdeztem. Pl ha esetleg valaki ismer valami rajz mittudomenmit rajzkeszletet vagy akarmit akkor azt pl ideirhatja. Vagy hogy o mit venne. Nyaklancot? Vagy nem tudom minek orul egy 11 eves. Ertem? ;)
2017. nov. 8. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Unokahugom 11 éves. Ő már nagyon csajoskodik, érdeklik a nagylányos dolgok. Leírom, hogy ő miket kapott az elmúlt időszakban.

Bizsu, nyaklánc-karkötő szett, kis csillogós medállal.

Douglasból smink készlet, hozzá ecsetek.

Csini telefontok.

Köröm stúdió. (Ez egy szett, vannak benne felragasztható körmök, körömlakkok, matricák stb)

Parfüm

De szerintem az is tök jó, ha veszel egy szép dobozt ès bele pipere cuccokat. Pl:körömlakk, szájfény, egy kis bizsu, kis parfüm, egy csomag csillogós toll, ilyesmik.

2017. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. nov. 9. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e még a dolog, de láttam a H&M-ben olyan adventi kalendáriumot, amiben minden napra egy kis bizsu van.

A drogériákban pedig van olyan, amiben kis smink cuccok vannak.

Szerintem egy kiskamasznak nagyon tetszene.

2017. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
EMBEREK 11 évesnek minek SMINK?
2017. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert érdekli. Nem azt mondom, hogy alapozó, meg púder, meg piros rúzs. Hanem egy színtelen csillogós szájfény, meg hasonló szolíd dolgok.

Én már 8évesen imádtam a nővérem pipere cuccait. Hihetetlen öröm volt, amikor megengedte, hogy kipróbáljam az egyik rúzsát, vagy kifestette 2 körmömet. Én is 11 èves voltam, amikor a mikulás csomagomban a csoki mellett volt egy halvány rózsaszín szájfény. Mai napig emlékszem, hogy milyen volt és, hogy mennyire boldog voltam, pedig màr ennek 14 éve.

2017. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Igen szereti az ilyeneket csak apum ha meglatna kidobna a kukaba. Egyszer kifestettem a szemhejjat halvany rozsaszinnel es azt mondta hogy tobbet nem szeretne meglatni kifestve. De valami szajfeny tenyleg jo lenne csak az a baj hogy mar van neki. Meg szollozsirja is van olyan ami szines es olyan mint a ruzs
2017. nov. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!