Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek édesapám 64....

Mit vegyek édesapám 64. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok. A tortán kívül 5000 forintot tudok rászánni a dologra. A jellemzői közé sorolnám, hogy 50 éve dohányzik, és alkoholt egyáltalán nem fogyaszt. Vidékiek vagyunk. Valami ötlet? Ruhája van, dohányárut pedig nem szeretnék, az mindig van neki.

2017. nov. 10. 07:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj neki Születésnapi újság -ot a KSH könyvtártól.
2017. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Varga Péte4 válasza:

Megértelek, hogy nejéz helyzetben vagy, mert én, mint 67 éves vénember, nagy bajban lennék, ha meg kéne mondanom, mit szeretnék. Hidd el, ebben akorban az emberek nem nagyon vágynak ajándékra. Elegendő a gesztus.

De hogy valami praktikumot mondjak. Nekem, mint dohányosnak kellemetlen volt, hogy a csikktől nem mindig tudok elegánsan megszabadulni. A dohányboltokban lehet kapni zsebhamutartót, ami úri módon megoldja ezt a gondot. Ha nincs neki, biztos örömet okozol vele.

2017. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
[link] karóra, férfi óra akciós áron - Trendmaker.hu outlet webshop
2017. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én biztos kihasználnám a dohányos létét. Vagy valami különleges dohányt, vagy szivart, vagy valami kiegészítőt vennék neki - mint pl a fenn említett zsebhamutartó -.
2017. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Várok még más ötleteket is!
2017. nov. 10. 09:28
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Ruhát és dohányt NE!! Kísérd el el valahova nyugdíjas klubba, disznóvágásra, retro kiállításra.
2017. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én dohányárut semmiképp nem adnék ajándékba és mást se nagyon ami a dohányzáshoz kapcsolódik de egy zippo mondjuk határeset. Itt például van egy ami belefér a keretedbe:

[link]

De szerintem már annak is örülne, ha elvinnéd egy jó kis magyaros étterembe ahol lehet kapni különlegességeket például szürkemarha, mangalica stb.

2017. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon jót írt szerintem.

Nővérem a 40. szülinapjára kapott olyan újságot. Nagyon tetszett neki, meg is hatódtunk mindannyian.

Nézz utána! Szerintem nagyon jó. Több oldalt is találtam, ahonnan rendelni lehet. Pl: meglepkek.hu

2017. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezek az újságok 10+ ezerbe kerülnek. Ennyit nem tudok költeni
2017. nov. 10. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem fizesd be sétarepülésre, bungee jumpingra, tamdemugrásra, vagy más hasonló élményre, amitől ismét egy kicsit férfinak érezheti magát.

58F

2017. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!