Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékötletetek van...

Milyen ajándékötletetek van egy anyós 60. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Olyan hozzászólók ötleteit várom, akik már voltak hasonló cipőben, vagy éppen van jó, használható ötletük kerek születésnapi ajándékra.


Anyósom nyugdíjas, nyáron szeret kertészkedni...amúgy nincs hobbija...anyagias...nem fiatalos (tehát nem smikeli, parfümözi magát)...nem olvas könyveket, mostanában intenzíven facebook-ozik...


2017. dec. 19. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt mondanám, hogy egy nagyobb képkeret tele a család fotóival. Sztem egy idősebb ember örülne így az emlékeknek.

Aztán lehetne szervezni egy kisebb házibulit, ahova régi barátnőit, ismerőseit meghívnátok, ennek is tutira örülne.

Poénból csinálnék egy régi kedvenc mesefigura alakú tortát. Látná, hogy figyelmesek vagytok, tudjátok mit szeret.

2017. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy csomag kávé, szakácskönyv , konyhai cucc konzervnyitó sütőforma, kötény, robotgép botmixer, havilap előfizetés, (nők lapja vagy national georaphy bármi) egyedi feliratú ún. utcanévtábla. Pl Tóth Piroska utca és a házszám :60-100

egy üveg likőr pezsgő ezer ötlet.

2017. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Vannak köztük ötletesek, de még van idő agyalni.

Várom a többit is!

2017. dec. 20. 06:54
 4/5 anonim ***** válasza:
ebben az esetben célszerű olyat adni,amit valóban fel tud használni, és nem csak egy udvarias gesztus, amit úgyis berak a sublót alsó fiókjába!javaslom az inkontinencia betétet.
2017. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra is egy teaválogatást adtam neki.

Nem igazán tud örülni semminek. Egymásnak általában utazásokat vesznek, nekem arra sajnos nincs pénzem. Amúgy mindene megvan. Én emiatt csak valami apróságot szoktam venni pl.: különlegesebb csokit, teát.

2018. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!