Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak egy számítógépező...

Mit adjak egy számítógépező lánynak?

Figyelt kérdés
Múlt évben születésnapjára nyakláncot adtam a hugomnak, de egyáltalán nem hordja... Pár éve meg amikor a kedvére akartam tenni egy játékkal (aminek a végigjátszását youtubeon nézte) azt mondta felesleges mert nem megy el a laptopján. Hamarosan 17 éves lesz és nem tudom mit adhatnék neki, playstationozni szokott még de arra egyszerűen nem találok semmilyen játékot.
2018. jan. 9. 18:43
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*18 éves lesz.
2018. jan. 9. 18:45
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Laptopot, amin elmegy a kedvenc játéka. :d
2018. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nincs annyim, hogy zsebből kiszedjek 100at és én nem értek ehhez annyira.
2018. jan. 9. 19:29
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kis laptop vagy erősebb pc. Vagy egy hordozható külső merevlemez is hasznos jó cucc egy pc gurunak.)
2018. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem annyira számítógépes de:

powerbank

fejhallgató, fülhallgató, headset,

Nemtudom nagyvárosban laksz-e, de a Bershka üzletekben van ilyen billentyűzetre való matrica (lányos)

számítógép egér

valami vices póló

amilyen játékkal játszik olyan póló

vásárlási utalvány

smink

számítógép alakú torta

táska

pénztárca

Ennyi jutott eszembe.Remélem segítettem valamit.:)

2018. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Valami vicces egérpadot is adhatsz neki, a mai egerekkel nem olyan fontos ugyan, de sokan használnak.


Nekem volt egy ilyesmi, csak nem piros folyadék, hanem halak voltak benne:

https://www.youtube.com/watch?v=I7Tx3bgv9PY


Mikor meglett, a tesóm vagy egy órát játszott vele, ide-oda lökdöste a halakat. Mondjuk nem tudom, hogy szerzel be ilyet, nem lesz egyszerű találni.

2018. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem szereti a sminket, hobbija is csak a gépezés, minden egyéb dolgot utál és feleslegesnek tart (inkább jár lyukas cipőbe minthogy bolt közelébe menjen). Elég nehéz már neki bármit is találni mert egy gépről álmodozik, de sose csinálja meg (nézeget aqua.hu-n monitort mert külön alkatrészeket, de iszonyat drágák)
2018. jan. 9. 21:43
 8/28 anonim válasza:
62%
Életet, barátokat és mégtöbb életet.
2018. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy jópofa egeret, most már annyi félét lehet kapni, biztosan találsz neki tetszőt - és ha most éppen jó is az egér, fogyó eszköz, idővel sorra fog kerülni.
2018. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
pendrive? sok félét lehet kapni... [link]
2018. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!