Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak egy számítógépező...

Mit adjak egy számítógépező lánynak?

Figyelt kérdés
Múlt évben születésnapjára nyakláncot adtam a hugomnak, de egyáltalán nem hordja... Pár éve meg amikor a kedvére akartam tenni egy játékkal (aminek a végigjátszását youtubeon nézte) azt mondta felesleges mert nem megy el a laptopján. Hamarosan 17 éves lesz és nem tudom mit adhatnék neki, playstationozni szokott még de arra egyszerűen nem találok semmilyen játékot.
2018. jan. 9. 18:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Egeret karácsonyra vettem neki, külső tárolókat nem szokott használni és azt mondta feleslegesnek tartja, mert felhőbe megvan neki minden ami nem újra rakható. Megszereztem a laptopja adatait, ezért kérdezem, hogy esetleg az Overwatch vagy Dragon Age: Inqusition elfutna-e?

Intel celereon n2830, 4gb ram, intel hd graphics.

2018. jan. 10. 19:02
 12/28 anonim válasza:
Szia!Ezzel a specifikációval sajnos nagyon akadozna minkdét játék.Élvezhetetlen lenne.
2018. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Akkor már tényleg kezdek kifogyni az ötletekből még van egy bő hetem, megkérdeztem ugye az ismerőseit és ők azt mondták, hogy ez a két játék érdekli nagyon, de akkor elúszott, meg mutattak egy alkatrészt gépbe, de sajnos 60-70 ezer az most túl sok lenne.
2018. jan. 10. 23:00
 14/28 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire ez a mindene, akkor egy borítékot.

Tegyél bele, amennyit jónak látsz. Írj mellé egy szép képeslapot, hogy ezzel el tudja kezdeni a gyűjtést egy jó gépre.

2018. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
100%

El kell felejteni ezt a kötelező kényszeres ajándékozás dolgot szülinapkor, Karácsonykor... Csak felesleges pénzszórás és sosem sül el jól.

Csináld meg a kedvenc kajáját, annak örülni fog.

2018. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Azt nem írod, hogy mekkora a keret, amit rászánsz, de Overwatch kapcsán biztos, hogy lehet rendelni pólót-bögrét-kitűzőt-kulcstartót-laptopmatricát, akármit. Ez utóbbit esetleg csináltathatsz is.


Season passok, PSN előfizetés is jól jöhet neki. Vagy valami konzolos üzlet, esetleg mediamarkt-ajándékutalvány akár csak párezer forinttal feltöltve, és akkor azt vesz, mit tényleg akar, vagy épp megvesz magának valamit, amire a teljes összeget sajnálta volna.

2018. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Színházjegy, mozijegy, havi bérlet edzőterembe, hogy kedvet kapjon kimozdulni! Semmiképpen sem olyat, hogy otthon üldögéljen továbbra is 18 évesen!
2018. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Vehetsz neki új galériát cuccokat. Fejhallgatót stb
2018. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Dragon Age miatt pl: [link]
2018. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
10-15 ezret akarok ráfordítani, azért akarok venni neki mert más nem fog. Karácsonykor is csak én adtam neki ajándékot és nagyon érzékeny.
2018. jan. 11. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!