Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek az anyósjelöltemnek...

Mit vegyek az anyósjelöltemnek születésnapjára?

Figyelt kérdés

Egyszerre van a szülinapunk és étterembe szeretne menni megünnepelni. Nem akarok túlságosan nyomulós lenni nagy ajándékkal, egyébként sincs akkora pénzforrásom, mert diák vagyok. Karácsonyra tusolót és testápolót adtam neki, és tőlük (após + anyós + barátom) meg elég nagy ajándékot kaptam, egy nyakláncot és bonbont.

Anyám azt ajánlotta, hogy cserepes virágot vegyek neki, mert imádja a virágokat. Ezzel csak az a gond, hogy mindig olyan virágokat vesz magának, amilyeneket szeret. Észrevettem, hogy a hagymásakat szereti. Kozmetikumot nem szeretnék ajándékozni, mert az eléggé felszínesnek tűnik. Ha van valamilyen jó ötletek, amelyet megosztanátok velem, nagyon hálás lennék. Köszcsi.



2018. jan. 13. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Utalvány valahova. Parfüm is jó lehetne ha tudod, hogy milyen használ, amúgy meg nehogy vegyél neki mert lehet nem fog neki tetszeni a szaga.

Könyv ( valami vicces )

Táska

sminkes nesszeszer ( amibe nincsen smink)

csoki csomag

falinaptár

ágynemű huzat ( jó, lehet h hülye ötlet, de azért leírtam.:D)

Szép nyaklánc ( ha rám írsz tudok írni rengeteget aminek biztos örülne)

Valamit olyat ami a hobbijához kapcolódik ( ha van neki, pl: kertészet)

karóra

pénztárca

szakácskönyv

sál, sapka

kulcskereső ( olyan,hogy a telefonodhoz hozzá csatlakoztatod a bluetooth-t és ha nem találod a kulcsod valamit meg kell nyomni a telefonodon és a kulcskereső a kulcsodnál elkezd ittyegni vagy ezt olvastam valami ilyesmi xd)

2018. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

vagy esetleg valami papír írószerbe ( pl: mappa, toll, keményfedeles notesz)

Remélem segítettem.:)

2018. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Jó ajándék egy valódi 100% hernyóselyem sál, ami illik színben a kabátjához.
2018. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Gyöngykagyló ékszer

[link]

2018. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Anyósjelöltként" írom: semmi olyat, amit utána hordani illik!Se illatot, se ékszert, se sálat, se sapkát. :D Figyelmesség tőled hogy észrevetted hogy a hagymás növényeket kedveli.Szerintem ez a virág dolog, jó ötlet.
2018. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az egyesnek küldtem privát üzenetet.Az utolsó válasz tűnik a leghasznosabbnak, de a többieknek is nagyon köszönöm, hogy segítettek.

Imád utazni, de abban hasonlít rám, hogy hirtelen találja ki hova megy. Sportosan öltözködik, a selyem sál nem a stílusa.

Lehet, hortenziát veszek neki, mert az nem foglalna helyet a lakásban és mivel ért a kertészkedéshez, gondját viselné.

2018. jan. 13. 20:37
 7/9 anonim válasza:
Miért kéne neki bármit is venni? Én sose vettem semmit, ő se nekem. Igaz mi nem élünk együtt. Nem vagyunk puszipajtások elviselned ő is engem ennyi elég. Puszilkodás sincs és magázom évek után is..
2018. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem is a virág a legjobb ötlet! :)

Pl. ilyet, amit az első írt, hogy szakácskönyv, én semmi esetre sem vennék, mert esetleg negatív célzásnak veheti, hogy nem főz jól... (Azt meg ugye nem mondjuk meg, akár így van, akár nem :D).

Parfümökkel és hasonlókkal is szintén nagyon mellé lehet lőni, ha nem ismered még annyira a kedvenceit. Én mondjuk idegenkedek a tusfürdőktől és társaitól is, olyan személytelen, és ezzel is negatív célzást sugallgatunk, hogy ráférne egy fürdés. Családon belül (pl. tesónak) más dolog ilyet venni, de azért egy leendő anyós nehéz ügy, ott eleve nehezebb megfelelni....

Egy szép virággal biztosan nem lőhetsz mellé, ha esetleg kevésnek érzed, akkor vegyél mellé egy bonbont vagy pralinét, esetleg egy minőségi üveg bort (persze, csak ha szereti, illetve szokott máskor is inni), ami mellé azt is mondhatod, hogy esetleg egyik este együtt is megihatnátok egy kellemes beszélgetés keretében. Persze ez is attól függ, hogy mennyire nyitott feléd, milyen a viszonyotok, mennyire laza. De itt is fontos, hogy tudd, milyet szeret! Ha mást nem, kérdezd meg barátodat, biztosan tudja! :)

2018. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pont azt
2018. jan. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!