Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a lányom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Szereti a kutyàkat, de màr van nekünk hàrom, akik testvèrek, ezèrt elfogadjàk egymàst. Egy negyediket tuti nem fognànak be. Ezèrt ezt az ötletet elvetettük a fèrjemmel. Szereti a rózsàkat ès a kedvenc színe a bórdó. Nagyon jó a humor èrzèke is. Remèlem ez a rövid leíràs segített.😊

2018. febr. 7. 18:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szerintem a 18. szülinap elég fontos....szóval valami nagyobb ajándékot.

Azt nem írtad hogy milyen értékben szeretnél vásárolni. Amiket leírtál az alapján szerintem vehetnél neki valami bordó ékszert esetleg egy vicces tusfürdőt. Márkásabb parfüm. Nem tudom esetleg meg kérdezz rá hogy szeretne e valamit.

2018. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám a 18. szülinapomra csináltatott egy másolatot abból a gyűrűjéből, amit mindig is nagyon szerettem rajta. Én nagyon örültem ennek.
2018. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2018. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Jogosítvány? Én azt kaptam a 18. születésnapomra, örültem neki. Esetleg pezsgő, ha már egyszer felnőtt lett. Mi a hobbija? Játékok, könyvek? Valami vicces pulcsi? Vagy ezek variációja.
2018. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó, de a kutyákon és a rózsákon kívül, biztosan van más is amit szeret, vagy ami érdekli.
2018. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Krimi rajongó is.
2018. febr. 8. 06:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Ès magyon szèpen köszönöm a vàlaszokat.
2018. febr. 8. 06:07
 8/14 anonim válasza:

Ékszer, utazás, koncert jegy, színház jegy, bármilyen jegy arra ami érdekli, új telefon, új számítógép (valami új műszaki cikk, ami hasznos a számára és esetleg szeretne is), parfüm, ha szereti őket... Ilyesmi jutott az eszembe.


Igaza van az előttem szólónak, 18 lesz, lehetne valami nagyobb. Nem ismerem a lány ízlését, így nehéz. Én is szeretem a kutyákat, meg a krimit se utálom...de se egy Sherlock Holmes figurának, se egy új kutyának nem örülnék. (De ki tudja? Lehet, hogy valaki igen...szóval ez nem sok) Biztos van valami, amit szeretne...ki kellene puhatolni, minek örülne igazán.

2018. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hat attol fugg mennyiz koltenetek ra ha egy kicsit tobbet akkor beszeljetek a legjobb baratnoje szuleivel es vegyetek nekik kozosen tepulojegyet Parizsba vay ahova el akarnak emnii es vagynak ra!en is ezt kaptam a 28.szulinapomra es eletem egyik legjobb ajandeka volt jobb mint barmely targy !v
2018. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Elirtam *nem 28 hanem 18
2018. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!