Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ezredik ilyen kérdés: barátomn...

Ezredik ilyen kérdés: barátomnak 25. szülinapjára mit vegyek? Help

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemezgess az előző 999 kėrdėsre adott válaszokból.
2018. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Csinálj valami közös programot, hogy megismerd annyira, hogy jövőre ne legyen gond, hogy minek örülne..
2018. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az! Miért gondolod, hogy vadidegen emberek, ráadásul információk nélkül, jobban fogják tudni, hogy minek örülne a barátod?
2018. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, csak ismered annyira a baratodat, hogy mi érdekli, minek tudna örülni. Egyaltalán "tárgyi" ajándeknak, vagy inkabb egy közös programnak, stb.
2018. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy draga arcszeszt.
2018. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én bónuszon szoktam ötleteket nézni, mindig találok olyat, ami tetszhet neki, de magától nem feltétlenül jut az ember eszébe. Pl falmászás, gokart, főzőtanfolyam.
2018. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ne költs felesleges porfogóra. Inkább hívd el a barátnődet és csináljatok egy bulit...
2018. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!