Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Úgy 1 éve ismerem. Most lesz 12 éves, és fogalmam sincs, mit szeretne kapni. Viszonylag olcsó ajándék kéne.

2018. márc. 7. 20:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, hogy tévedés ne essék. Ő az egyik legjobb barátom.
2018. márc. 7. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Na de, egy ev alatt, semmit nem sikerült megtudnod róla? Már úgy értem mit szeret, mi érdekli? Ha sejtésed sincs minek örülne, legfeljebb valamilyen édességgel(desszert, süti) van értelme felköszöntened. Esetleg egy mókás bögre, vagy más apróság.
2018. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, igazából nem tudom. Mármint többször játszunk, mint beszélgetünk.
2018. márc. 8. 14:30
 4/5 anonim válasza:
mivel játszotok? esetleg ha van valami konkrét játék, amihez lehet kapni kiegészítőt pl társasokhoz szoktak lenni ilyen bővítések, vagy ha valamilyen könyv esetleg? szokták szeretni a lányok a szép füzetkéket, naplónak, vagy ilyesmi :), még akkor is szokták szeretni ha nem írnak bele. vagy ha sportol valamit, ahhoz készíthetsz neki egy ilyen vicces plakátot, amire valami szurkolószöveget írsz, vagy ilyesmi
2018. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ezek hasznosak! De ettől függetlenül, örülnék, ha még írnátok néhány tippet.
2018. márc. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!