Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen krimi sorozatot ajánlot...

Milyen krimi sorozatot ajánlotok, amit anyukámnak megtudnék venni szülinapjára? Vagy valami európai filmet?

Figyelt kérdés

Ilyen krimi sorozatra gondoltam: szereti az északi krimiket, norvég, izlandi ilyesmi. Vagy ami annyira nem krimi, de azt is nagyon szerette: a stranger things. Szóval amiben gondolkodni kell, izgalmas.

Ilyen filmre gondoltam: szeretjük a családdal az európai filmeket nézni, mert nemtudom, valahogy az amerikai gondolkodas eléggé messze áll tőlünk :D szóval valami vicces, aranyos, életszerű vígjáték? Pl. Asszem a bazi nagy francia lagzit szerette nagyon Anyu, meg a Ha Isten is úgy akarját. Meg volt valami sms-ezős olasz film is, azt is szerette.

Tudom, ez a 2 műfaj elég messze áll egymástól, de hatha az egyikben tudtok segíteni :D



2018. márc. 26. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
egyértelmű Broen
2018. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!