Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adják a...

Milyen ajándékot adják a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon nagyon kedves és aranyos tanárnő,aki mar sajnos nem tanítja az osztályunkar,de én jóban vagyok vele,napi szinten beszélünk. Szinte barátok vagyunk. Szülinapjára szeretnék neki valami ajándékot de nem tudom mi legyen. Francia-magyar szakos.

Legyszi adjatok pár jó ötletet.

17/L



2018. márc. 31. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásjavító miatt:adjak.
2018. márc. 31. 00:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy csokor virágot, esetleg bonbont is mellé, de szerintem a virág is elég.
2018. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Virág, kulturális eseményre belépő (kiállítás, hangverseny) , könyv.
2018. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, írhattok még. A bonbon mellé gondoltam még valamit. Nem nagyon tudom,hogy milyen típusú könyveket olvas. A virág is jó lehet, bár társasházi lakásban lakik,mondjuk attól még tart növényeket.
2018. márc. 31. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Készíts neki valami aranyosat! Ha nincs időd,vagy turelmed akkor írj neki egy levelet (bár az év végén lenne megfelelőbb ) de a levelbe írhatsz egy kedves idézetet és nyilván azt,hogy boldog születésnapot Tanárno. Valamint adhatsz bonbont vagy egy csokrot is. De szerintem az is elég ,ha odamesz és boldog szülinapot kívánsz neki 2 puszival,vagy nem tudom.

Remélem tudtam segíteni!

2018. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!