Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan vészeljem át azt, ha...

Hogyan vészeljem át azt, ha valószínűleg egyedül leszek a szülinapomon?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves srác.
2018. ápr. 10. 01:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha eléggé tiszteled saját magadat, akkor nem függsz más emberek figyelmétől.


Sajnos tényleg nagyon kétélű és visszás érzelem ez. Ugyanis alapvető, hogy társas, falkalények vagyunk, ugyanakkor az emberek túlnyomó többsége olyan erőteljesen függő az ilyesmitől, és olyan erőteljes elvárásokkal viseltet a többi ember iránt, saját magával kapcsolatban, hogy az már néha fáj. Legfőképpen az elvárós embernek.


A szülinap is csak olyan nap, mint a többi. Nekem a múlt héten volt. Engem is páran felköszöntöttek szóban, a facebookon rengetegen, aztán eltelt. Nem kell ezekből nagy faxnit csinálni.


Régen én is csináltam, de a magam tapasztalatán jöttem rá, hogy magammal bąşżok ki, ha elvárásaim vannak szülinappal, szilveszterrel, ünnepekkel kapcsolatban.


Tehát hogy vészeld át? Igyál valamit a saját egészségerde.

2018. ápr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Húúú legjobb! Csinálj magadnak egy olyan napot amikor azt csinálsz amit akarsz amit szeretsz. Főzz magadnak vagy rendelj valami fini kaját meg üveg jó ital :) Pihizz, szóval élvezd ki a napot és örülj hogy itt lehetsz a Földön :)
2018. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Torta jégkrém és viszki!
2018. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, de magányosan sajnos nem nagyon tudok már semminek sem örülni.
2018. ápr. 10. 10:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én jól érezném magam így is.

Bekészíteném a kedvenc italom, sütim. Megnéznék egy jó filmet.

Vagy ha van valami olyan program (pl. kiállítás) amit szeretnék megnézni, akkor arra a napra tervezném.


És miért leszel egyedül? Csak a napján? Vagy a többi napon sem találkozol a családdal, barátokkal?

2018. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Lepd meg magad valamivel. Egyél egy szelet tortát, igyál valami nem 0%-osat. Nekem is volt tavalyelőtt egy ilyen szülinapom, miután otthagytam a családomat, túléltem, pedig én is erősen társas lény vagyok. Kicsit szomorkás, de ez van. Majd a következő jobb lesz :) (nekem sokkal jobb lett)
2018. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vidékről költöztem Budapestre hátrahagyva a családom és a barátaimat. Csak ritkán járok haza.
2018. ápr. 10. 13:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Huszonévesen nem tudsz semminek örülni? Ez elég gáz.
2018. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Dehogynem tudok, csak már egyedül nem.
2018. ápr. 10. 15:01
 10/19 anonim válasza:
12%
Mii?kaja,pia,aztàn el valami príma kurvàhoz jobb nem is lehetne
2018. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!