Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki facebook-on nem ír vissza a szülinapi felköszöntésekre?

Figyelt kérdés
Pár napja szülinapja volt egy lány ismerősömnek, én is írtam az idővonalára, de azóta sem reagált semmire. Az persze még megérthető lenne, ha aznap nem ért volna rá, de napok teltek el, és még semmi, és gyakran fent is van face-n. Valószínűleg már nem is fog reagálni senkinek az írására. Milyen dolog ez? Legalább ha lájkolna, de még annyi sem...

2018. máj. 21. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a) nem használja mint én

b) ha mégis használja akkor téged utál

2018. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak neked nem irt vissza akkor nem kedvel, ha senkinek akkor simán leszarja a facet. En pl évek óta csak a messenger miatt használom mar, nem írok senkinek srmmire, nem likeolgatok stb..,
2018. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. idegesítik a szülinapi üzenetek, de nem tudja, hol kell beállítani, hogy ne látszódjanak.
2018. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, legközelebb nem írok neki.
2018. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!