Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 16 éves. Nagyon csajos ezalatt azt értem, hogy nem szereti a sportot meg az ilyen fekete színeket. Ismerem már nagyon de a másik baratnője is fog venni neki venni ajándékot és valami nagyon emlékezetest akarok.
2018. jún. 9. 15:56
 1/2 anonim válasza:

Mivel a te legjobb barátnőd te ismered és tudod, hogy mit szeret. (Pl: mi szeretünk adni egymásnak régebbi képeket keretben, mert jó ránézni és vissza emlékezni arra a bizonyos napra/élményre)

Szerintem, nem feltétlen kell megfogható dolgot venni.

Elviheted esetleg az óriás kerékre vagy valamilyen maradandó emlékre. Nem nehéz ajándékot találni annak akit nagyon jól ismersz. Nekem ez sosem okozott problémát még akkor sem, mikor nem a legközelebbi barátról volt szó.

2018. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, hogy megkérdezem: hány éve a legjobb barátnőd?
2018. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!