Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez így gáz lenne?

Szerintetek ez így gáz lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm szólt,hogy megünnepelné a szülinapját valamikor. Egy szórakozóhelyre akar menni,jönne még 1-2 ember rajtam kívül. Az én szülinapom hamarabb van, mint az övé és nem vett nekem semmit,csak telefonon felköszöntött.Ezek után én úgy gondoltam én sem veszek neki ajándékot, csak ott a szórakozóhelyen meghívom majd valami italra és iszunk az egészségére. Nem tudom,hogy a többiek készültek-e neki valamivel,de szerintem nem. Szerintetek így jogos,ha nem veszek ajándékot vagy csak kéne neki valami?
2018. jún. 22. 16:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Akárhányszor szórakozóhelyen ünnepeltünk, mindig annyi volt az "ajándék", hogy meghívtuk valamire az ünnepeltet. Nagyon ritkán valaki vitt csokit. Szóval nem hiszem, hogy gáz lenne.
2018. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt a szituáció.

Ő csak sms-t írt nekem.

Én akkor vettem pár dolgot neki, de nem vittem magammal, mert nem tudtam mi lesz.

Kicsit fura volt, hogy mindenki adja át neki az ajándékot. Aztán meghívtam a kedvenc piájára kb. kétszer.

Szerintem te is tudd le piameghívással.

2018. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy szál virág épp elég.
2018. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nem agyalok rajta tovább,meggyőztetek. :D
2018. jún. 22. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy tábla csokit adhatsz neki. Lehet nem volt pénze . nekem is volt már olyan hogy nem tudtam venni bnőmnek semmit, de attól ő vett az enyémen, és ez fordítva is megtörtént már.
2018. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz! Csak azért ne adj neki,mert "kell".
2018. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "előzmények" után, nem gáz. Mondjuk, egy szórakozóhelyen, amúgyis inkább csak itallal szoktuk felköszönteni az ünnepeltet.
2018. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!