Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elfelejtette a születésnapomat...

Elfelejtette a születésnapomat, szóljak neki?

Figyelt kérdés

A Párommal fél éve vagyunk együtt, ez lett volna az első születésnapom. A harmincadik. Tegnap volt. Teljesen elfelejtette, én pedig nem szóltam neki, mert nem tudtam hogyan. A közösségi oldalon nincs fent, viszont már többször szóba került a dátum. Tudom, hogy a férfiaknál ez nem fontos, vagy sokan nem figyelnek erre annyira.

A dilemmám azért van, mert kedd este, amikor viszont egy áltagos hétköznap este volt, lassagnet sütött nekem, csodás vacsit készített, összebújtunk, szeretkeztünk, beszélgettünk, remek volt.

Ti mit tennétek a helyemben?



2018. jún. 28. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Családból senki nem köszöntött, senki nem hívott fel?
2018. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki és eszembe se jutna közösségi oldal :O

Találkoztok élőben, ember, nyilván ismered a telefonszámát is... Mivel ez ilyen személyes dolog, én élőben szólnék neki.

Sértődés nem lenne, egyikünk se jó dátumokban.

2018. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2es, a közösségi oldalak emlékeztetnek ha valakinek szülinapja van, azért volt fontos bele írni, hogy tényleg senki nem emlékeztette a nagy napra, csak szimplán elfelejtette

én is bajba vagyok a dátumokkal, azokat valahogy soha nem tudtam megjegyezni :D nézd el neki

2018. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki nem tudja megjegyezni az ilyen napokat.

Megoldás, hogy elöre figyelmezteted - pl. nálunk a családi naptárba beleírok minden alkalmat, így biztos észreveszi, de az si megoldás lehet, hogy a telefonjába írja bele ezeket.


Vagy egyszerüen tudomásul veszed, hogy ö ilyen és nem foglalkozol ilyen - a valóságban lényegtelen - aprósággal!

2018. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a közösségi oldalak szólnak, de ez itt nem számít, mert a kérdező párjának nincs olyan. A kérdező azt írta, nem tudta, hogyan szóljon. Természetesen szájjal, mint régen (sokaknál pedig ma is) :D
2018. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"mert kedd este, amikor viszont egy átlagos hétköznap este volt, lassagnet sütött nekem, csodás vacsit készített, összebújtunk," stb. Elfáradt - és elfelejtette. De nem hoznám zavarba- hanem kedvesen megjegyezhetnéd, hogy a szerdai születésnapot az előestéjén ünnepeltétek - egyébként sok helyen szokás az ünnep előestéjén ünnepelni...
2018. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én finoman szólnék, mivel ha később kitudódik, akkor jobban fogja szégyelni.
2018. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!