Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen meglepetés bulit...

Milyen meglepetés bulit szervezzek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Igazából erről már beszélgettünk és az lenne a legjobb ha mindenki aki ott lenne nagyon elegánsan öltözne fel (szmoking, kisestélyi), kis pici falatkák lenne az étel és pezsgőznénk. Valami olyasmi party mint amik a Nagy Gatsbyben voltak nem tudom mond-e ez valamit :D

Csak nem tudom hol legyen...náluk nagyon kicsi a hely, nem férnénk el. Nálunk meg két kistesóm van és a szüleim is mindig itthon vannak. Szabadtér sem jó mert október végén lesz.

A másik meg az hogy 18. szülinap és arra kéne valami "csattanó"...chippandale fiúkra gondoltam de az annyira közönséges...vagy hogy megkérek néhány fiút aki jön hogy adjanak "műsort".

Aztán a zene kérdés...nagyon szereti barátnőm a jazz zenét, és nagyon jó lenne ha lenne élőzene. De felkérni egy bandát drága, viszont a meghívottak között van egy jazzbanda akiket megkérhetnék. Ezzel meg az a baj hogy ők is vendégek és nem akarom hogy ez teher legyen számukra.


Akik szerveztek már meglepi bulit 18. születésnapra, milyen volt? Nagyon várom az ötleteket :)



2018. júl. 6. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Biztos
2018. júl. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

18:35-kor a rongyrázás már tilos!

.

18 éves barátnődnek és neked, valamivel idősebbnek csak olyan társasága van, akik egy szülinapi bulit csak kisestélyiben és szmokingban képzelik el?

Álmodik a proletariátus.

2018. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!