Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Első születésnapra kreatív...

Első születésnapra kreatív ajándékot szeretnék. Valaki tud ilyen idézeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiú első születésnapjára szeretnék valami ötletes, kreatív ajándékot. Amit én találtam ki, hogy valami szép kis dobozba teszek 18 borítékot. Az elsőre valami első születésnapos idézetet (tudom az első párat nem fogja értékelni még), a 3. pl lenne valami óvodakezdéssel kapcsolatos, a 6. iskolakezdéssel, a 14. ballagással míg a 18. felnőtté vallással. Köztük pedig szintén lennének idézetek, vagy valami apróság pl matrica stb. Ezekhez szeretnék idézeteket gyűjteni. :)

Illetve ha más egyéb ajándékötlete van valakinek szívesen fogadom azt is. Köszönöm szépen előre is! :)



2018. júl. 8. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csinálj neki egy 'matató falat'...azzal fejlődni is tud...nem rossz amit te szeretnél, csak nem neki való...
2018. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem ötletes, nem kreatív és abszolút értelmetlen egy gyereknek, pláne egy ekkorának. A matató fal valóban jobb ötlet
2018. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az unokánknak van egy nyuszija, ha megmarkolja és nyomja, akkor sipol. Nagyon szereti, le nem tenné. Na vittünk fotót cukrászhoz, megcsinálta tortában. Nagy sikere volt.
2018. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Lehet matatófal lesz. :) ti miket tettetek rá?
2018. júl. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!