Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés
Bia1208 nevű felhasználó kérdése:

Mit csináljunk 18. születésnapi bulimon?

Legjobb barátnőmet és 2 lány oszt.társamat meghívom. De nem tudom mivel üssük el az időt(2nap). 17/18 L Értelmes kommenteket várom és köszönöm :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, party, buli, szórakozás, ital, étel, barátnő, osztálytárs, dekoráció, torta

júl. 12. 09:34  Privát üzenet  

A válaszok
Ha fiúk nem lesznek akkor tanulhattok például horgolni kötni szép sálat , kesztyűt.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 12. 22:19 Privát üzenet
Attól függ perverzségre gondolsz mert abból tudok pár ötletet

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 13. 00:25 Privát üzenet
olló:D

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 13. 00:59 Privát üzenet
vegyetek rágcsákat és nézzetek filmeket, készíts elő egy jó kis ebédet/vacsorát amelyiknél ott lesznek, nyilván legyen torta, beszélgessetek, játsszatok (társas, kártya, akármi amit szerettek), ha van kertetek és nagy, röplabda is lehet vagy frizbi, akár kertben még grillezhettek is az is jó móka. nekünk anno medencénk is volt, ha esetleg van nektek akkor az is jó ötlet mert nagyon meleg van. de ha nem is akarsz ilyen puccosat az alap sztori mindig a filmek, játékok, beszélgetés, kaja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 13. 11:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

fiuk nem lesznek,és nem perverzkedünk :) utolsónak köszönöm szépen.

# 5/7Időpont júl. 13. 18:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

alkoholos játékok miket tudtok/ismertek?

# 6/7Időpont júl. 13. 21:33 Privát üzenet
Alkohollal vigyázzatok, mert akár alkoholmérgezés is lehet belőle. Előre gondoljatok ki egy mértéket. Egyébként készíthetsz egy korongot egy kis pörgethető nyíllal, azt feloszthatod 8 cikkelyre, mindegyikben más feladat, pl. énekelj fél lábon állva, igyál egy kupicával, mindenki iszik egy kupicával, kimaradsz a következő körből, stb. És kis kupicákkal pörgethettek egy párat. A másik: játszhattok felelsz vagy merszt. Készíts kis kártyákat, és húzni kell feladatot vagy kérdést. Pl. "Nyúlj be csukott szemmel egy dobozba." És a dobozba tehetsz undi dolgokat, pl. hideg főtt tésztát, ilyesmit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 14. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljunk a 16. szülinapi bulimon? 16/L
Mit csináljunk a születésnapi bulimon?
Hamarosan itt a születésnapom. Mit csináljunk ez alkalomból?
A legjobb barátnőmnek nemsokára lesz a 14. szülinapja. Elhívtam már pár barátait. A baj az, hogy nem igazán tudom, hogy mit csináljunk. Tudnátok segíteni?
Én egy lány vagyok és nem tudom, hogy a mai 2-6-ig tartó születésnapi bulimat (amin persze csak lányok lesznek) mivel tudnám felpörgetni. Mármint hogy miket csináljunk? De mivel...
Születésnapi bulit szeretnék tartani ezért kellenének ötletek ezzel kapcsolatban. (pl. mit csináljunk? )

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!