Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátom 18....

Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Fiúk véleményére is kíváncsi vagyok, hogy ti pl minek örülnétek mint szülinapi ajándék. Òrát nem igazán hord, csak sportoláshoz. Parfümre is gondoltam,esetleg valami drágább fajtára, mivel én is nagyobb értékű ajándékot kaptam tőle születésnapomra, Pandora karkötőt. De fiúnak nehezebb ajándékot választani, légyszi, segìtsetek!


20/L



2018. júl. 24. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus, hogy mindenképpen VENNI kell valamit...

Mintha nem is lenne más lehetőség.

2018. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Olyan feleslegesek ezek a kérdések...

Te ismered őt...


Mi a hobbyja? Mit tanul/dolgozik? Mire van éppen szüksége? Milyen az ízlése- akár parfümök terén, ha már úgyis erre terelted a szót, rajtad milyen illatok tetszenek neki?


Én legutóbb darts-táblát, kosárlabdát kaptam, nagyon jólesett, lehet, hogy neki ugyanez teljesen felesleges lenne, mi nem ismerjük.

2018. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedj vesszőt a határba ės fonj belőle vesszőkosarat.
2018. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
www.pinterest.com jó ötletek vannak . Keresgélj.
2018. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

18 kg-os kettlebellt.

A 19-re inget.

A 20-ra kössél neki pulcsit (addigra tanulj meg).

A 21-re tengerparti nyaralást.

A 22-re koncertjegyet.

2018. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
59%
Lépés meg azzal hogy àthívod egy barátnőjét hancúrozni hármasban
2018. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
65%
Én a páromnak a 19. születésnapjára egy felezhető szív nyakláncot vettem (ő kérte), a 20-ra egy viszonylag drága/márkás tollat (ő kérte), idén pedig egy kisebb férfi táskát veszek neki,amiben tudja hordani a pénztárcáját,kocsi és lakáskulcsát,telóját stb.:) 18L
2018. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nehéz ajandékot valasztani fiúnak sem, ha ismered. Mi nem tudhatjuk mi erdekli, minek örülne. Lehet az ajandék közös programtól parfümig, vagy valamilyen "kütyüig" bármi, de neked kell igazaból tudnod, érezned, hogy mi lehet a "nyerő".
2018. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz az én párom a 21-et ünnepelte, de sütöttem neki egy tortát(imádja a sütiket) és vettem 2 dobozzal a kedvenc söréből.

Nagyon örült neki :)

2018. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!