Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mennyire tartjátok jó ötletnek...

Mennyire tartjátok jó ötletnek az open when leveleket?

Figyelt kérdés
Mennyire egyedi, különleges, ha az illető gyerekkorában kapott utoljára kézzel írt levelet, és tudom, hogy néha vannak nehéz napjai, amiről nem beszél, de jólesne számára a biztatás, kedves szó?
2018. aug. 6. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent szerintem, nem rossz ötlet es azért ebben "munka" van, szóval, aki kapja, az tudhatja, hogy a "küldő", valóban szereti.
2018. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na latom törtent nemi "törlés". Szóval, erről lenne szó: [link]
2018. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szeretnék a levelekben elrejteni apróságokat is, hogy ne "csak" levelet kapjon, így még egyedibb lenne.
2018. aug. 6. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. Nem egy olyan dolog, amit lekapsz a bolt polcáról, és ennyi. Látszik, hogy dolgoztál vele. Nemrégiben én is ilyet adtam az egyik barátomnak. A kis apróságos dologra én is gondoltam, csak már túl későn jutott az eszembe. ^^ De a lényeg az, hogy szerintem az ilyen open when levelek, és a többi ilyen típusú ajándék nagyon jó választás. :)
2018. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet, olyannak, aki értékeli.

Mivel írod, hogy gyerekkorában kapott, így gondolom, nem kis tini, aki még életében nem látott kézzel írott levelet, de még talán e-mailezni sem szokott, csak a telefont nyomogatja.

Én örülnék neki.

2018. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet. Én is szeretnék ilyen ajándékot kapni.
2018. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szentimentális az illető akkor jó. Egyedinek viszont nem mondanám, mostanában divat párok körében ilyet adni.


Egy barátnőm a pasijának csinált hasonlót, a srác simán elfelejtette. Nem mindenki vevő erre.


Nőként engem is hidegen hagyna, aranyos, kedves gesztus, de valószínűleg egy ültőhelyemben végigolvasnám mert amúgy nem jutna eszembe.

2018. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!