Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Testvéremnek mit adják születésnapjára ami személyesebb?

Nyilván én ismerem a nővéremet ,de lehet ha írtok ötleteket akkor eszembe jut valami különleges dolog. 🤗 előre is köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: testvér, születésnap, nővér, ötlet, ajándék, köszöntés, személyes

aug. 9. 07:49  Privát üzenet  

A válaszok
Te hány éves vagy? ÉS ő hány éves? Van-e hobbyja? Szeret főzni? Befőzni? Aszalni? Mennyi pénzed van az ajándékra?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont aug. 9. 15:52 Privát üzenet

[link]

[link]

[link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont aug. 10. 07:24 Privát üzenet

[link]

[link]

[link]

# 3/8Időpont aug. 10. 07:25 Privát üzenet
[link]

# 4/8Időpont aug. 10. 07:29 Privát üzenet
[link]

# 5/8Időpont aug. 10. 07:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Már megtaláltam a tökéletes ajándékot! 🙂 az ötletek amiket küldtetek, nagyon ötletesek. ☺️ Köszönöm.

# 6/8Időpont aug. 10. 17:51 Privát üzenet
És mit adsz neki? (Ha szabad tudni). Tesómnak két hét múlva lesz szülinapja így most én is ajándékot keresek neki :)

# 7/8Időpont szept. 30. 11:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ajánlom figyelmedbe! 🙂 nagyon megbízható, és személyre szabva is megcsinálja.

[link]

# 8/8Időpont szept. 30. 14:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vehetnék a testvéremnek születésnapjára?
A testvéremnek vettem egy cd-t születésnapjára, hogy tudnám úgy becsomagolni, hogy első ránézésre ne jöjjön rá, és lepődjön meg?
Olyat szeretnék csinálni testvéremnek születésnapjára hogy egy video amiben a mesehősök ( pl. eperke, hófehérke, shrek, bogyó és babóca, stb. ) boldog születésnapot kívánnak neki?
A testvéremnek születésnapjára szeretnék venni egy olyan "party-ruhát" aminek kivágott a háta. Régóta szeretne egy olyat de sehol nem találtam még. Tudnátok nekem linket adni? :/
Melyik a legszebb dal az alábbiak közül? (Testvéremnek kéne születésnapjára [sok választ lécíves, fontos. ])
Mit vegyek a testvéremnek születésnapjára?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!