Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Virágosboltban hogy kérjek...

Virágosboltban hogy kérjek virágot anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés
sziasztok bocsi ha valamit helytelenül irok 11 vagyok és anyukám szülinapja pénteken lenne szeretnék neki virágcsokrot venni és még ilyet nem csináltam egyedül csak apuval de ő sokáig fog dolgozni ugyhogy ő most nem tud eljönni velem külön kell kérni hogy születésnapra szeretném vagy elég ha azt mondom hogy ennyi és annyi virágot szeretnék csokorban? köszi és bocsi mégegyszer ha valamit rosszul érhetöen irtam!!

2018. szept. 3. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont úgy. Pl 3, 5,7 szál rózsa vagy gerbera stb csokrot kėrnėk. Vagy vegyesen is kėrheted... Minfhatod anyudnak lesz... Szal no para.
2018. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy vigyél elég pénzt, a többi lényegtelen.
2018. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Az a legegyszerűbb ha megmondod,hogy hány száll virágot szeretnél bele,és akkor nem lesz semmi gond.
2018. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi nektek :)
2018. szept. 3. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nyugodtan lehet mondani miből mennyit kérsz a csokorba. :)
2018. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Gyerek vagy. Csókolom szülinapra szeretnék egy csokor virágot. Biztosan kedveden segíteni fog az eladó.
2018. szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Csókolom, szeretnék anyukámnak a születésnapjára egy szép virágcsokrot, X forintom van rá!"

Esetleg megkérdezik, hogy mi a kedvenc virága, milyen színt, színeket szeret. Ezeket ne anyukádtól kérdezd meg, mert az túl gyanús, apu biztos tudja. Vagy sejti.

2018. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ez nagyon szép tőled, hogy gondolsz erre. Grat.
2018. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, virágokhoz nem értek, nem is érdekelnek.


ha anyámnak kell valamilyen alkalomra, akkor bemegyek, bambulok hülyén, leszólítanak, hogy "segíthetek?", ezután elmondom, hogy (gyors megfigyelés után, melyik a legnagyobb ami még belefér az elképzelt ft keretbe), és rámutatok, hogy kb olyat kérnék.


ha feleségemnek, akkor ott egyszerűbb, mert valami sok bogyós orhideat kérek (nem allergén! :)), és akkor végigmutogatja, hogy mizu, majd választok egyet, ennél nem kell, hogy szép virágos legyen, mert a sok bogyó kinő egyszer, és örül, hogy kinevelte a virágokat


gondolom nem én vagyok a férfiak közül olyan, aki fullhülye ehhez, így nem hiszem, hogy túlságosan lenéznek, én is inkább viccesen fogom fel.


szóval no para, bemész, kérsz segítséget, hogy pl 2000ért mit tudnak adni, és választasz, majd becsomagoltatod (benne szokott lenni az árban)

2018. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amíg vársz a sorodra, megnézed, milyen virágok vannak, nemcsak a fajtáját, az állagát is!!! mennyire friss, stb. és főleg az árát!!

És majd mondod, melyikből kérsz x szálat "zölddel, csomagolással" Azt jó ha eldöntöd, hogy rövid csokrot, vagy esetleg hosszú szárral kéred-e.

2018. szept. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!