Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a 16. születésnapom...

Mit kérjek a 16. születésnapomra? L

Figyelt kérdés

Az amerikai "sweet sixteen" hagyománya miatt is, meg mert eddig életemben nem kaptam nagyobb ajándékot, idén nagyobb értékű ajándékot szeretnék kérni.

Élményt, laptopot, telefont, könyvet, sminket, ruhát kérlek, ne írjatok! A keret 200 ezer forint.


Tudnátok ötleteteket adni?

Előre is köszönöm a normális hangvételű, segítő szándékú válaszokat!


2018. szept. 29. 16:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*ötleteket

Elnézést, elírtam magam!

2018. szept. 29. 16:25
 2/11 anonim válasza:
Én is 16 leszek, viszont nem gondolkodom nagy dolgokban. Jó, mondjuk mi számít nagy dolognak? Fuvolista vagyok, és szeretnék egy piccolot, ami mondjuk jóval több, mint 200 E ft😂 de ez nem csak szülinapi ajándéknak, majd ha anyámék úgy látják, akkor egyszer kapok. Ha van barátod, akkor töltsd vele a napot. Menjetek el valahova kettesben, aludjatok egymásnál, stb. Ha nincs, menj el a barátaiddal bulizni. Én nem ragaszkodom a tárgyi ajándékokhoz, sokkal kisebb az értékük számomra, mintha azokkal vagyok, akiket szeretek.
2018. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod első, aranyos vagy, de én nem játszom semmilyen hangszeren. Nagyon közeli barátaim nincsenek, illetve azért ez mégis csak az én születésnapom lesz, nem mással akarok foglalkozni.
2018. szept. 29. 18:32
 4/11 A kérdező kommentje:
A vibrátoros úriember próbálkozását pedig nagyra értékelem, de azt hiszem, nincs szükségem ilyesmire. ;)
2018. szept. 29. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kapsz 200 ezret akkor miért nem teszed félre, és 1 évvel később letennéd a jogosítványt? Mondjuk ez lenne a szülinapi ajándékod, de várni kell vele a korod miatt egy kicsit.
2018. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig 200ból milyen sok kikerülne:D
2018. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Segédmotort vagy egy jobb biciklit.

vagy ha nem vagy sportos, valami szép ékszert, mint örök emléket

2018. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy pl:


[link]

2018. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én olyat választanék, aminek a hasznát is beszem, és hosszabb ideig lehet használni. Ha például nincsen egy komolyabb telefonod, én azt választanék. Vagy akár egy laptopot ha nincs, mert a tanulmányaidnál még jól jöhet.

Ha ezek közül egyik sem játszik, akkor énis a jogosítványra szavaznék egyértelműen.


Vagy ha egyik sem fogotg meg, akkor herdáld el, vegyél ekszereket és ruhákat, majd 1 hónap múlva már lászattja sem lesz, mint ahogy manapság sok naív fiatal csinálja.

(Én félre tenném azt a pénzt.)

2018. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami utazást, vagy élményt kérnék,ha a szüleim ilyem nagydobra vernék az 16. Szülinapomat. Vagy egy gépet:) De valahogy úgy érzem neked van.
2018. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!