Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A 'Ma van a szülinapom'...

A 'Ma van a szülinapom' klipjének alapján gondolkodtam azon, hogy igaz, hogy 1782-ben születésnapja volt a BMEnek? (ami majdnem olyan híres mint Gréti Miskolcról akinek pedig most ünnepeljük éppen a szülinapját)

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat, csak értelmesek pls, trollok off, nem vagyok hülye csak retardált.

#1782 #ezerhétszáznyolcvankettő
2018. szept. 30. 22:20
 1/3 anonim válasza:

Hát szerintem mindkettő vagy már ne is haragudj.

Ennyi ésszel nem a nívós gyakori kérdések közösségét kellene butítanod hanem visszamenni monjuk a Tumblrre vagy nem is tudom.

2018. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okéköszibocsi megyek is bekövetem az összes jó csajt hátha az egyiknél lesz esélyem
2018. okt. 1. 01:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg az "Ellopták a biciklim" című zeneszám hallgatása közben felötlött a kérdés, hogy vajon miért találtak termitmaradványokat a World Trade Center romjai közt, és hogyan csapódhatott bele tisztán a Pentagon oldalába a repülő, hiszen kb 10 méter magasan kellett volna repülnie hozzá?
2018. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!