Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan deríthetem ki valaki...

Hogyan deríthetem ki valaki születésnapját, ha nincs neki közzétéve a facebookon meg sehol?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 14:41
 1/8 anonim válasza:
79%
Ha sehol nincs közzétéve, közelebbi ismerőseit tudod csak megkérdezni.
2018. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle ? :)
2018. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem kell neki tudnia, hogy a horoszkópját el akarom olvasni ;)
2018. nov. 1. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz eleve kellene a pontos születési óra, perc is, azt meg a face-re se írja ki senki.
2018. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magára a csillagjegyre vagyok kíváncsi. halak, szűz, bak, micsoda ...Nem az aszcendensre vagyok Én kíváncsi ...
2018. nov. 1. 19:53
 6/8 anonim válasza:
100%

Ha közeli ismerős, akkor van egy jó trükköm. De általában nem születésnap kiderítésére használtam, hanem amikor valakinek a nevét akartam megtudni, csak már x nap ismeretség után ciki megkérdezni, hogy mi a neve, főleg ha korábban már bemutatkoztatok egymásnak.


Társaságban, pl. sörözés közben, amikor éppen valami nosztalgiázós téma van, elő lehet kapni a 6-8 évvel ezelőtti személyit, jogsit, hogy akkor milyen jól néztél még ki, milyen szar képet csináltak rólad, stb. Aztán rávenni a többieket is ugyanerre, jókat nevetni egymás régi képein. Te pedig közben észrevétlenül megnézed a célszemély születésnapját a személyijén.

2018. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha csak a horoszkóp érdekel, akkor társaságban direktben rá lehet kérdezni, hogy ki milyen jegyű. Kezdve például egy "ti hisztek a horoszkópban?" kérdéssel. Aztán erről sokat lehet beszélgetni, hogy ki hisz benne, ki nem, kinek melyik ismerőse tipikus X jegyű, ki Y jegyű, de mégse illik rá.


A napilapokban általában szokott lenni pár mondatos horoszkóp. Ezt munkahelyen kávézás, teázás közben el szoktuk olvasni poénból, néha rákérdezünk a mellettünk álló csillagjegyére, hogy aztán jókat poénkodjunk, hogy kinek mit jósoltak aznapra a csillagok.

2018. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Kicsit bonyi de bejöhet :P

Csinálsz egy google kérdőívet egy új email címről egy random témáról de leírod hogy milyen fontos hogy többen kitöltsék. Az ilyenek végén vagy elején mindíg van olyan hogy pl email cím, telefonszám vagy ami neked kell: születési dátum. Megkéred egy haverodat hogy ossza meg Facebookon utána te is megosztod így nem olyan mintha te tetted volna fel. Ki lehet választani hogy a megosztásodat csak egy bizonyos ember lássa. Miután ez megvan a haver letörli és reménykedtek benne hogy nem látta más csak az akinek célzod. Ha szerencséd van, csak egy emberhez fog eljutni és egy válasz jön majd neked, benne az illető születési dátumával (ha megadja)

Sok sikert 🙄

2018. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!