Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti hogyan és kivel ünnepeltéte...

Ti hogyan és kivel ünnepeltétek vagy esetleg tervezitek ünnepelni a 18. szülinapotokat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. ☺️ Arra gondolok hogy esetleg a szülőkkel vagy barátokkal unnepeltétek/unnepelnétek ezt. Nyugodtan írjatok ilyesmi sztorikat.:) Köszi!
2018. nov. 4. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A szüleimmel, a férjemmel, és a babámmal. Ja, 36 évvel ezelőtt.
2018. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy péntek este a falubeli általános iskolai osztálytársakkal. Szombat délután józanodás után egy a család egyik felével. Másik héten pont őszi szünet volt, akkor a kollégistákkal egy napon, majd egy másikon az osztálytársaimmal és az abból a városból való ismerősökkel. Majd azon a hétvégén a család másik felével. (Anyai és apai ágon lévő nagyszülők esküvőn összevesztek elviselik egymást, de nem muszáj nem beszélnek egymással.)
2018. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*De ha nem muszáj.
2018. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel és az akkori pasijával. VP-ztünk, boroztam és ennyi. Az exem bacott rám, neki fontosabb volt a fogorvos és a többi marhság.


Legalább anyum kitett magáért. 18 lufira kötött mindenféle kupont, amit bármikor beválthattam. Pl. egy étterem, mozi, szépségcsomag ilyesmik és persze kaptam egy parfé tortát is :D

2018. nov. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!