Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Ma van a 30 születésnapom, nem sok barátom van így itthon egyedül ünneplem, te mit szoktál csinálni ezen a napon?

2018. nov. 4. 10:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Boldog szülinapot! És fogd magad ülj be a moziba, vagy egy kávézóba egy könyvvel (Esetleg frei+libri megajándékozod magad egy új kötettel)!

Vagy menj le az edzőterembe, vegyèl magadnak egy bérletet ( előbb-utóbb az edzőtársakból lehet barát lesz)!

Lehet ám egyedül is szórakozni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2018. nov. 4. 10:44 Privát üzenet
szinház,mozi,vásárlás,torta evés>cukrázda,étterem

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2018. nov. 4. 10:56 Privát üzenet

Nagyon boldog szülinapot!

Nekem tizennyolcadikan volt, senki le se szart, ugy mentunk el egy fel oras gyors kis ivasra, koccintasra, hogy en hivtam mindenkit..

Egyel egy jo kajat, nezz meg egy filmet a moziban, vasarolj magadnak valami jot, ruhat, cipot stb sutizz, kavezz, legyel nagyon boldog ma, es eszedbe se jusson, hogy egyedul vagy es ez rossz. Olyan dolgokat csinalj, amiket szeretsz

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2018. nov. 4. 11:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek !

# 4/12Időpont 2018. nov. 4. 11:52 Privát üzenet

Boldog születésnapot!

Semmi különöset- hogy a kérdésre is válaszoljak :)

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2018. nov. 4. 13:12 Privát üzenet
Keserű Böbe nevű felhasználó válasza:

Boldog szülinapot! 😙

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2018. nov. 4. 14:20 Privát üzenet
Boldog születésnapot kívánok! :)

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2018. nov. 4. 14:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :)

# 8/12Időpont 2018. nov. 4. 17:59 Privát üzenet
Nekem sosem volt még szülinapi bulim, mert december 23-án születtem, karácsony elött senki sem ér rá, egyetem alatt is már mindenki hazautazott már akkor. Max. egy délutáni forralt borozás fért bele. Úgyhogy nekem ilyenkor az ünneplés a pihenés, filmnézés, olvasás, én így ünneplem

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2018. nov. 4. 18:15 Privát üzenet

Sok boldogságot kívánok!

Egyetértek az előttem szólókkal: lehet egyedül is ünnepelni, ne vegye el a kedved.

Az én anyukám december 25-én született, őt sem ünnepelték sohasem a karácsony miatt.

Azért remélem, hogy felköszöntöttek páran.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2018. nov. 7. 17:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mit csináljak itthon egyedül sziveszterkor? 15/L
Elmennétek egy olyan buliba, ahol senkit nem ismertek csak egy srácot, aki lekoptatott titeket, csak ezért hogy ne legyetek itthon egyedül szilveszterkor?
Mit csináljak szilveszterkor? sajnos úgy alakult hogy a barátnőm beteg lett a barátom pedig nincs itthon így nincs hol töltenem a szilvesztert a szüleim pedig nem lesznek otthon...
Mit csináljak? Itthon vagyok az ünnepek alatt, egész téliszünetben. Vártuk, hogy majd a tesóm is jön haza, de nem jött. Nem tudok mit csinálni, nagyon unatkozom. Egyedül csak...
Csak én vagyok ilyen lézer 19 évesen F. Hogy itthon egyedül töltöm a szilvesztert anyámmal és apámmal?
Mit csináljak egyedül itthon? Valami jó vicceset mondjatok!

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!