Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ma van a 30 születésnapom,...

Ma van a 30 születésnapom, nem sok barátom van így itthon egyedül ünneplem, te mit szoktál csinálni ezen a napon?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot! És fogd magad ülj be a moziba, vagy egy kávézóba egy könyvvel (Esetleg frei+libri megajándékozod magad egy új kötettel)!

Vagy menj le az edzőterembe, vegyèl magadnak egy bérletet ( előbb-utóbb az edzőtársakból lehet barát lesz)!

Lehet ám egyedül is szórakozni.

2018. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
szinház,mozi,vásárlás,torta evés>cukrázda,étterem
2018. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon boldog szülinapot!

Nekem tizennyolcadikan volt, senki le se szart, ugy mentunk el egy fel oras gyors kis ivasra, koccintasra, hogy en hivtam mindenkit..

Egyel egy jo kajat, nezz meg egy filmet a moziban, vasarolj magadnak valami jot, ruhat, cipot stb sutizz, kavezz, legyel nagyon boldog ma, es eszedbe se jusson, hogy egyedul vagy es ez rossz. Olyan dolgokat csinalj, amiket szeretsz

2018. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !
2018. nov. 4. 11:52
 5/12 anonim válasza:

Boldog születésnapot!


Semmi különöset- hogy a kérdésre is válaszoljak :)

2018. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! 😙
2018. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot kívánok! :)
2018. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2018. nov. 4. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt még szülinapi bulim, mert december 23-án születtem, karácsony elött senki sem ér rá, egyetem alatt is már mindenki hazautazott már akkor. Max. egy délutáni forralt borozás fért bele. Úgyhogy nekem ilyenkor az ünneplés a pihenés, filmnézés, olvasás, én így ünneplem
2018. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sok boldogságot kívánok!


Egyetértek az előttem szólókkal: lehet egyedül is ünnepelni, ne vegye el a kedved.

Az én anyukám december 25-én született, őt sem ünnepelték sohasem a karácsony miatt.


Azért remélem, hogy felköszöntöttek páran.

2018. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!