Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy kisfiúnak 1 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen ajándékot tudnék vasárolni egy 1 éves kisfiúnak szülinapjára. Mindene megvan, rengeteg játék (mindenféle). Tanácstalan vagyok.

Segítsetek kérlek.



2018. nov. 24. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pelenkát.
2018. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokadik vacakot, igazából tök mindegy, úgysem érdekli már másnap amit kapott.
2018. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sosincs elég játéka egy gyereknek, elhiheted.

Nem kell túl nagy ész hozzá, nézd meg a neten hogy mikkel játszanak az 1 évesek, és azok közül válassz.

Szerintem örök kedvenc az építőkocka, plüssjáték, valami zenei minijáték mint pl. szintetizátor, dob, zongora, csörgő...

mesekönyv, játék telefon, bábok, labdák, bármilyen rajzolós dolog pl. zsírkréta, gyurma...

játszósátor...stb.

2018. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cumi az fogyóeszköz minden háztartásban
2018. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem vidd el vhova

én a bátyám kisfiát elvittem egy olyan helyre ahol sokat lehet nézelődni(kutyakiállításra), nagyon tetszett neki, sokat magyaráztam neki meg sokat volt ölben, kutyákat is simizett.

az ilyen élmények még hasznosak is számukra

2018. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!