Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés
barizo nevű felhasználó kérdése:

40. születésnapra milyen egyedi meglepetés hölgynek?

Feleségemnek szeretnék márciusi 40. születésnapjára emlékezetes meglepetést szerezni. Ehhez várok ötleteket, javaslatokat.

Az extrém dolgokat nem igazán szereti (ernyőzés, helikoptert, Bungee ... stb)

A wellness olykor-olykor összejön a ‘hetkoznapokon’ is.

Kisebb-nagyobb ötleteket, egyedi javaslatokat vennek szívesen, amiből ihletet meríthetek. Köszi előre is

2018. dec. 3. 08:58  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
40 éves, antik, karóra.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2018. dec. 3. 10:15 Privát üzenet
Milyen értékben gondolkodsz?Ha leírnád jobban tudnánk segíteni.Szülinapra már kaptam 6 millió ft értékű ékszert,de kaptam 5 ezer ft értékben is aminek ugyan úgy örültem.Szóval azért nem mindegy mannyit szánsz rá.Az #1 írta a karórát,az is szép ajándék lehet,ha szereti,hordaná.Valami élmény is jó ötlet lehet,ami a hobbijával érdeklődési körével kapcsolatos.Ha mondjuk van olyan legjobb barátnő,rokon aki nagyon fontos neki,szívesen látná,akkor velük megbeszélheted,hogy kilátogassatok hozzájuk.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2018. dec. 3. 11:09 Privát üzenet
#2 vagyok bocsi kimaradt,hogy külföldön élő legjobb barátnő,rokon.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2018. dec. 3. 11:10 Privát üzenet
Nézd, engem nagyon elszomorítana,ha a saját férjem ennyire nem tudja, mivel lepjen meg ...

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2018. dec. 3. 11:26 Privát üzenet
Én motort kaptam.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2018. dec. 3. 12:58 Privát üzenet

4-es ne búsulj, nem a te férjed.

Kérdező: egy jó színházi este?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2018. dec. 3. 15:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4-nek. Nézd lehet, hogy nem pontosan fogalmaztam. A tanácstalanságom -avagy nevezzük úgy, a kreativitásom hiánya - amihez szeretnék javaslatokat kapni. Nem azt szeretném kérdezni, hogy milyen ajándékot vegyek a feleségemnek.

A meglepetés, valami "különcebb" ötlet,vagy köszöntés az amire szeretnék tippeket.

Ajándék terén meglehet marad valami utazás. Hogy itthon vagy esetleg picivel egzotikusabb még ki forrja magát. A karóra, az ékszer, a robogó már meg volt az évek folyamán, ezért nem ismételném önmagam.Színházba, olykor-olykor wellnessezni el szoktunk jutni a mindennapok alatt is. Ezért az annyira nem lenne ajándék. Igazából a köszöntéssel , a meglepetéssel (nem ajándék), vagy ehhez kapcsolódó programhoz szeretnék ötleteket. Ki milyen módon, milyen meglepő köszöntéssel élt már a kedvesének, szerettének?

# 7/12Időpont 2018. dec. 3. 15:52 Privát üzenet
40 szál rózsa, és rózsaszirmokkal teleszórt ágy egy luxusszálló lakosztályában? Attól sok nő elolvadna, ha nem olyan... khm... “spórolós” féle.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2018. dec. 3. 17:22 Privát üzenet

8

Én 38 éves nő vagyok és rosszul vagyok az ilyen rózsaszirmos-nyálas dolgoktól. Ha te meglátnál egy szirmokkal teledobált ágyat de elolvadnál? Én a motortól olvadtam el, mindig is szerettem motorozni és nagy álmom volt, hogy legyen sajátom, azt még használni is lehet és motorozni jó érzés.

Miután összeszedték a rózsadarabokat utána dgnak egyet és kész? Kb ennyiről szól az a dolog, marha nagy ajándék :D

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2018. dec. 4. 08:31 Privát üzenet

mázli, kilences, hogy nem a te férjed sem.

Fura lehetsz, ahogy ráolvadsz a motorra:D (vizuális típus vagyok)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2018. dec. 4. 09:03 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek a legjobb barátnőmnek?
Lányok! Ti mennyire örültök a saját kézzel készített karácsonyi ajándéknak?
Mit adjak a legjobb barátnőm 16. születésnapjára, ami egyben nagyon különleges és egyedi?
Milyen egyedi és kreatív ajándékot adhatnék egy nagyon jó barátnőm 18. szülinapjára?
Édesanyámnak idén lesz a 40. születésnapja. Van valami kreatív ajándékötletetek?
Honnan tudok beszerezni régi újságokat? A férjem születésnapjára lenne!

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!