Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok, tetszene egy ilyen...

Lányok, tetszene egy ilyen szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam így fantáziálni, gondolkodni hogy mikkel lepjem meg a barátnőmet ha majd lesz mert sajnos most még nincs. És amiket kitalálok meg is szeretném valósítani,és ezt az ötletet szülinapra szánnám.

Kezdődne úgy hogy előző este a pasitoknál aludnátok. Reggel ő előbb felkelne és míg ti alszotok, ő csinálna reggelit és ágyba vinné nektek.

Reggeli után csak annyit mondana nektek hogy készüljetek el, és öltözzetek fel mert mentek valahova, de azt nem árulná el hova. De egyébként egy romi kis sétára mennétek egy erdőbe ahol nem igen járkálnak. Na és akkor a sétával kapcsolatban olyan ötletem támadt hogy az erdő ahova mennétek sétálni,az egyik ajándékot (legyen akár ékszer, smink, bármilyen kis tárgy) elrejteném, vagy esetleg elásnám valahol az erdőben. És amikor odaérnétek arra a helyre ahol az ajándék van akkor meg kellene keresnetek. (Én szülinapra szeretek sok kis dolgot is adni mert általában az apró örömök a legjobbak, de én ezt egy kicsig érdekesebbé tettem azzal hogy nem csak simám átadnám neki hanem saját magának kéne megkeresnie) És ha megtaláltátok akkor nyilván jönne ölelés csók és akkor mondaná nektek a pasitok hogy Boldog szülinapot, de mellé mondaná még hogy még közel sincs vége a napnak.

Folytatódna azzal hogy elvinne titeket ebédelni egy étterembe. Ebéd után a hazamennétek ketten a pasitokhoz és folytatódna azzal hogy mikor hazaértek nem engedne be titeket azonnal a szobába, hanem azt mondaná kicsit várjatok.

És amikor azt mondaná hogy jöhettek akkor egy cuki kis általa szerkesztett közös képekből álló videóval fogadna (TV-n játszanám le nyilván)

És akkor ez is megvolt lassan közeledik a nagy meglepi a nap végén.

A videó után hazaküldene titeket és azt mondaná mondjuk hogy gyertek vissza pár óra múlva. Míg ti nem vagytok ott ő előkészítené az ajándékokat és nyilván a tortát ami nem maradhat el. Én olyan ajándékot gondoltam ki hogy egy közös képekből álló montázs bekeretezve, kis édesség, ruhadarabok, illetve egy romi kis szerelmes szöveg.

Mikor mennétek vissza hozzá, amikor belépnétek az ajtón akkor ő egyből bekötné a szemeteket, és vezetne tovább. Odavezetne az ajándékokhoz és ott venné le a szemetekről a takarót. Utána ennétek a tortából, innátok pezsgőt. És akkor a nap úgy érne véget hogy kapnátok egy finom hosszú masszázst. Utána közösen megfürödnétek, és utána pedig irány az ágy és közös filmnézes. És nyilván egy ilyen nap végén szerintem semmiképpen sem maradhatna el egy "egész napot megkoronázó" szex.

Hát egy ilyen szülinapi tervem lenne a kedves leendő barátnőmnek.

Kérném lányok a véleményeteket hogy mennyire tettszene egy ilyen szülinap.

Én egy ilyen fajta srác vagyok aki nagyon szeret örömet szerezni bárkinek, főleg a kedvesének. Mindig próbálok kicsit szokatlanabb, eltérőbb dolgokat bevinni egy kapcsolatba.

Van egy másik ilyen hasonló kérdésem már kiírva. Ha esetleg érdekelne tekintsd meg :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


17/F



2018. dec. 10. 00:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Mindneki álmodozik, de szerintem jobb ha ez álom is marad.

Ez már túl sok lenne és nem kell ennyire egy szülinapot felfújni és nem kell ennyi ajándékot adnod neki és könnyen meglehet hogy ettől kellemetlenül érezné magát amilyen sokar költesz rá...

Szerintem az is bőven elég ha egy montázst összeállítasz és mellé kap valami csokit.

Ebben lehet érezni, hogy szereted és hogy sokat dolgoztál vele.

De nem kell tényleg annyira felfújni...

2018. dec. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nekem tetszenek. Szerintem nagyon romantikus. Szerencsés lesz a jövendőbeli barátnőd.😊
2018. dec. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ez nem sok pénz. Ez inkább idő és rengeteg agyi munka.
2018. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszene.
2018. dec. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nekem tetszene. Elképzeltem ezt avval a fiúval aki tetszik és én örülnék neki. Kivéve a végét azt nem vállalnám be.
2018. dec. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszene. Ugy ereznem, rab vagyok egesz napra, muszaj csinalom szo nelkul, amit a baratom mond? Es mi van, ha a szulinapom december 10-en van es mar ket napja esik az eso es ma is fog? Muszaj menni az erdobe kiasni az ajandekot a sarbol? Es mi van, ha te tegnap elastad az ajandekot, de valaki megtalalta es elvitte?

Es mi van akkor, ha en inkabb moziba mennek es megneznem haromszazhuszadszor a xxxxx filmet, vagy szinhazba mennek egy eloadasra, vagy csak ugy, hozzadbujva neznenk valami filmet otthon, vagy inkabb elutaznek hetvegen egy wellness hotelba, vagy........akarmi.

2018. dec. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok, ezt elfelejtettem:

"A videó után hazaküldene titeket és azt mondaná mondjuk hogy gyertek vissza pár óra múlva. "

Meg tiz ev mulva se mennek vissza, ha egyszer elkuldott a szuletesnapomon "par orara".

2018. dec. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Soknak érezném. A negyedének megelégednék mindezeknek. Nem biztos, hogy ki akarnám bárhonnan is kaparni az ajándékomat, főleg nem egy erdőben. Jobban örülnék, ha stílusosan adnád oda meglepve vele engem.
2018. dec. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az ötlet maga egy picit jó. De ez már túlzás. Finomítsd rajta! Mert egy picit több "szabadság" kéne majd a lánynak. Meg a hazaküldöd pár órára sem. Akkor oda inkább vmelyik barátnőjével, rokonnal vagy ilyesmi kéne egy program, míg te előkészülsz.

Lehet vannak, akiknek ez túl nyálas lenne. De amúgy örülnék egy hasonlónak. (Meg hozzátenném, hogy nem lenne jó ötlet nagyon lefárasztani a lányt, mert akkor nem marad ereje a szexhez.)

2018. dec. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is túlzás ez. Egy szülinap nem ekkora dolog, hogy az egész nap alá legyen rendelve. Plusz én spec nem szeretem, ha valaki kitalál valamit és nekem az ő általa elképzelt koreográfia szerint kell cselekednem. De ez személyes, ez csak én vagyok. Itt ébredéstől lefekvésig minden arról szól, hogy romi legyen, meg ünnepi. Ez túlzás, ennyi romi nem kell. De szerintem fiatal vagy és majd később ráérzel.

Egyébként aranyos ötletek, kedves dolgok, amiket írtál, de a kevesebb több.

2018. dec. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!