Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Olyan konkrét helyet vagy tippeket keresnék, ahol meglepetés szülinapi bulit lehetne tartani Budapesten valahol a belvárosban vagy esetleg a H5ös hév vonalán. Ötletek?

Böngésztem kibérelhető helyek után,de sajnos nem találtam eddig még olyat amire azt mondtam, hogy na ez az igazi.Maximum 20 főröl lenne szó, az sem biztosan.És a cél egy olyan helyet találni ahol olyan hangulatot lehet majdnem teljesen teremteni mint egy házibuliban.Az ár lehetőleg minél olcsobbra kéne hogy kijőjjön.Max 20000 ft, a létszámból adódóan.Előre is köszönöm! :)

jan. 6. 13:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
40. születésnapra milyen egyedi meglepetés hölgynek?
Lányok, tetszene egy ilyen szülinapi ajándék?
Mit adjunk neki szülinapjára?
Mit vegyek a kishúgomnak, aki most lesz 14 éves?
Tudnátok mondani Budapesten olyan helyeket, amit be lehetne illeszteni egy 20. születésnapi "kincsvadászatba"?
Mit kérjek 12. szulinapomra?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!