Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Jó ötlet bulit szervezni a barátom 18. születésnapjára?

Fiúk, ti örülnétek egy bulinak? Persze mellé vennék még valamit.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szervezés, buli, születésnap

jan. 16. 06:46  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem örültem mert meglepetés volt és azt nem szeretem. Inkább szóltak volna és akkor úgy készülök.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 16. 07:41 Privát üzenet
En lanykent nem orulnek, mert mi van, ha nem csipem ki magam elegge, az esemenyhez kepest????

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 16. 10:08 Privát üzenet

Ha szereti a bulikat, akkor igen.

Ha meglepetés bulit szervezel, az nagyon nagy szervezést igényel. Pl. a barátod ne szervezzen saját maga valamit.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 16. 10:24 Privát üzenet

Te vagy a csaj, mi?

Nem, mert 18. szülinapon egy normális srác szokott kapni..."fizetős nénit". Te meg gondolom nem bérelnél neki, viszont a haverjai/apja igen, így inkább velük menne.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 16. 11:09 Privát üzenet
Ha tudod róla, hogy szereti a meglepetéseket és a bulikat is, akkor igen, viszont én személy szerint nem biztos, hogy örülnék neki, mert nem vagyok egy nagy társasági ember. Ez attól is függ egyébként, hogy mekkora buliról lenne szó. Ha egy kisebb összejövetelt szervezel, ahova maximum 7-8 ember hivatalos, akkor az még lehet, hogy nem lenne kellemetlenség számára, de amúgy a nagyobb létszámú partikat mellőzném, leginkább azért is jelen esetben, mert ez lesz a 18. születésnapja, amit gondolom, hogy úgy szeretne tölteni, ahogy neki jó. De mondom, hogyha elég jól ismered a barátodat ahhoz, hogy tudd, neki mi a legjobb, akkor nyugodtan szervezd meg a bulit. :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 16. 15:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek barátomnak születésnapjára?
Testvéremnek mit adják születésnapjára ami személyesebb?
Mit adjak a férjem 36-ik születésnapjára?
Mit szokott kapni 12-14 éves lányotok a születésnapjára?
Anyukámnak akarok a születésnapjára egy videót képekből összeállítani kettőnkről. A 16 évről amit együtt töltöttünk eddig. Zene ötleteket szeretnék kérni hozzá. Ötlet?
Mit adjak a fiú barátomnak a 19. születésnapjára?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!