Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ötlet bulit szervezni a...

Jó ötlet bulit szervezni a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti örülnétek egy bulinak? Persze mellé vennék még valamit.

2019. jan. 16. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem örültem mert meglepetés volt és azt nem szeretem. Inkább szóltak volna és akkor úgy készülök.
2019. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En lanykent nem orulnek, mert mi van, ha nem csipem ki magam elegge, az esemenyhez kepest????
2019. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szereti a bulikat, akkor igen.

Ha meglepetés bulit szervezel, az nagyon nagy szervezést igényel. Pl. a barátod ne szervezzen saját maga valamit.

2019. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
19%

Te vagy a csaj, mi?


Nem, mert 18. szülinapon egy normális srác szokott kapni..."fizetős nénit". Te meg gondolom nem bérelnél neki, viszont a haverjai/apja igen, így inkább velük menne.

2019. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tudod róla, hogy szereti a meglepetéseket és a bulikat is, akkor igen, viszont én személy szerint nem biztos, hogy örülnék neki, mert nem vagyok egy nagy társasági ember. Ez attól is függ egyébként, hogy mekkora buliról lenne szó. Ha egy kisebb összejövetelt szervezel, ahova maximum 7-8 ember hivatalos, akkor az még lehet, hogy nem lenne kellemetlenség számára, de amúgy a nagyobb létszámú partikat mellőzném, leginkább azért is jelen esetben, mert ez lesz a 18. születésnapja, amit gondolom, hogy úgy szeretne tölteni, ahogy neki jó. De mondom, hogyha elég jól ismered a barátodat ahhoz, hogy tudd, neki mi a legjobb, akkor nyugodtan szervezd meg a bulit. :)
2019. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!