Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 70. szülinapra anyukámnak...

70. szülinapra anyukámnak ajandék mi legyen?

Figyelt kérdés
Ettermi vacsorat talaltam ki a testvereivel, gyerekeivel, unokaival, de hallani sem akar rola. Esetleg hozzank eljön, de az ajandek se tetszik neki, csaladi fotozas lett volna. Így most ki kell találnom vmit. Wellnes, utazás egészsegi okok miatt kilőve. A 60.-on egy albumot keszitettem neki a 60 everől. Így most azt sem akarok.
2019. jan. 21. 18:23
 1/2 anonim válasza:

Az én édesanyám még "csak" 66 éves lesz, de valószínűleg annak örülne a legjobban, ha végre újra megölelhetnénk egymást. (Lassan egy éve, hogy nem találkoztunk).

Nincsen jó, vagy rossz ajándék. Van aki egy kedves gesztusnak is örül, van akit egy vagyon sem tesz boldoggá.

Te ismered őt. 10 évvel ezelőtt az album nagyon szép ajándék lehetett.

Most is ilyen kell. Valami személyes. Ne feledd! Míg élünk, köszönettel tartozunk nekik. Talán egy együtt, a gyermekeitől, meglepetésszerűen előadott vers kicsalná az örömkönnyeket. Lényeg, hogy spontán legyen. S ha nyilvános helyen történik mindez, talán még jobb.

2019. jan. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a vers nagyon jó ötlet. Mégis lesz családi ebéd és akkor az unokái adják majd elő! Örülök!
2019. jan. 29. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!