Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak egyedül 20....

Mit csináljak egyedül 20. szülinapomon?

Figyelt kérdés
Kb. Úgy esik az egyhetes szabim, h az utolsó nap van a szülinapom. :/ Mit csináljak rajta? Általában mindig rossz szokott lenni. Nincsenek igazi barátaim, és nem szeretek bulizni. Otthon még nem akarok lenni a családdal, mert mindig veszekedni akarnak ünnepekkor. A pénzt se szeretném szórni, mert gyűjtök. Persze, ha megéri akkor megveszem. Gondolom hétvégén majd felköszöntötte a családom, de már most irtozom tőle. Tavaly nem volt jó, a 18.szülinapomon veszekedés után külön matekórára kellett menni. Utána egyedül bolyongtam az utcán. Pont szombatra esett, de ők jövő héten akarták tartani, mert h ez a szombat nem volt jó nekik. Pedig otthon voltak.

2019. febr. 1. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Javaslataim: ülj be moziba, menj el egy ismeretlen zenekar/énekes/táncos/(stb.) fellépésére, nézz be egy múzeumba, sétálj egy parkban/nagyobb téren. Ezeket én mind csináltam egyedül és nem volt rossz.
2019. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs egy óvodás-iskolás korú gyerek, régi osztálytárs, akivel elmennétek kisvonatozni, cukrászdába, bábszínházba, kreatív foglalkozásra?
2019. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Már arra is gondoltam, H keresek egy random embert akinek szintén ekkor van a szülinapja, és együtt ünneplünk.
2019. febr. 3. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!