Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van-e jogom arra kérni a...

Van-e jogom arra kérni a családtagjaimat, hogy ne ünnepeljék meg a születésnapomat?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve már, hogy én is ezt kérem. Lassan beérik a dolog.
2019. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Jogod van rá, de nem kötelezheted öket erre, nekik meg joguk van ünnepelni, ha akarják
2019. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Az enyémet kb 25 éve nem ünneplem-ünnepeljük,egyáltalán.40 éves vagyok.Megkértem szüleimet,barátaimat,hogy ne köszöntsenek.Persze a szüleim és néhány barátom mond egy boldog szülinapot,de semmilyen buli vagy ajándékozás nem történik.
2019. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne? Én is untam, amikor a szülinapom ürügyén ment a letyepetye és az ivászat. Szerencsére ez már elmúlt. Manapság megveszem magamnak azt, amit szeretnék, és udvariasan megköszönöm, ha valaki boldog születésnapot kíván. (Megyek gyakorolni, mert holnap lesz a "nagy" nap.)
2019. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Dehogyis!

Az enyemet talan kèt ember tudja màr csak.

El is felejtettèk :)

2019. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabó Simon válasza:
Nem kérni kell Őket, hanem meghívni egy jó kajára. Aki jön eszik, aki nem az lemarad a finom falatokról.
2019. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én talán utoljára a 7. szülinapomat ünnepeltem a családdal. Idén lesz a 41. és bizony jól esne. Szerintem gondold át Te is.
2019. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!